جشن دانش آموختگان نانو در دانشگاه خوارزمی برگزار می شود

دسته بندی :بلاگ ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ادمین 690
جشن دانش آموختگان نانو در دانشگاه خوارزمی برگزار می شود

جشن دانش آموختگان نانو در دانشگاه خوارزمی برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه خوارزمی، جشن دانش آموختگی دانش آموختگان رشته‌های مختلف علوم و فناوری نانو دانشگاه‌ها در دانشگاه خوارزمی برگزار می‌شود. انجمن نانو فنآوری ایران در دهه گذشته در چارچوب فعالیت‌های علمی ترویجی خود در حوزه علوم و فنآوری نانو، همایش‌های ملی دانش‌آموختگان نانو ویژه‌ی دانش‌آموختگان دوره‌های رسمی نانوفناوری در مقاطع تحصیلات تکمیلی را برگزار کرده است.

تا کنون سه دوره این همایش‌ها در سال‌های ۱۳۹۰، ۱۳۹۳ و ۱۳۹۶ به ترتیب در دانشگاه‌های تهران، تربیت مدرس و خوارزمی برگزار و با استقبال چشمگیر دانش آموختگان مواجه شده است.

بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته قرار است، چهارمین همایش ملی دانش آموختگان نانوفناوری کشور با هدف ایجاد ارتباط با دانش‌آموختگان این رشته‌ها، سازماندهی فعالیت‌های صورت گرفته، به اشتراک گذاشتن تجربیات اخذ شده در دو دهه فعالیت دانشگاه‌ها و پژوهشگران کشور در این حوزه و بررسی فرصت‌ها و چالش‌های موجود، در دانشگاه خوارزمی به شکل ترکیبی (حضوری، مجازی) برگزار شود.

در این همایش اساتید، صاحب‌نظران و مسئولین اجرایی در میزگردی با عنوان «بررسی توسعه کارآفرینی و اشتغال‌زایی و بازنگری محتواهای آموزشی حوزه نانو» حضور خواهند داشت و به بررسی مسائل و دغدغه‌های دانشجویان و دانش‌آموختگان این حوزه خواهند پرداخت.

این مراسم روز پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۹ صبح در دانشگاه خوارزمی، خیابان مفتح جنوبی تالار ابوریحان برگزار می‌شود و حضور مجازی در این همایش از طریق این لینک امکان‌پذیر است.

ادمین

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک کوتاه:
0