برپایی نمایشگاه پس از دو سال وقفه؛ ۱۰۰ محصول جدید نانویی معرفی می شود

دسته بندی :بلاگ ۴ مهر ۱۴۰۱ ادمین 312
برپایی نمایشگاه پس از دو سال وقفه؛
        ۱۰۰ محصول جدید نانویی معرفی می شود

برپایی نمایشگاه پس از دو سال وقفه؛
۱۰۰ محصول جدید نانویی معرفی می شود

به گزارش خبرنگار مهر، سیزدهمین دوره نمایشگاه نانو  پس از دوسال وقفه به دلیل همه‌گیری کرونا به مدت ۴ روز از ۹_۱۲ مهرماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی دایر می شود. در این دوره از نمایشگاه، بخش‌های مختلفی منجمله نشست‌های تجاری، بازدید نماینده‌های خارجی، معرفی محصولات جدید نانو، معرفی شرکتهای دانش بنیان و… برگزار می شود.

همچنین در این دوره از نمایشگاه، ۱۰۰ نمونه محصول اولیه تایید شده ستاد توسعه فناوری نانو، معرفی می شوند. این محصولات در صنایع مختلف کاربرد دارند که قرار است طی نمایشگاه به واسطه رایزنی با سرمایه گذاران داخلی و خارجی به محصول تبدیل شوند. فناوران و صاحبان ایده این بخش دوره های آموزشی و شتابدهی برای تبدیل ایده به محصول را می گذرانند.

در بخش‌های دیگر این نمایشگاه، نشست‌های تجاری بین صاحبان صنایع و شرکتهای دانش بنیان برگزار می‌شود. همچنین شبکه تبادل فناوری و کارگزاران ترویج صنعتی فناوری نانو، نشستهایی را با حضور صنایع و مدیران شرکتهای فناور برگزار می‌کنند تا چالش‌های صنایع مشخص و به واسطه دانش بنیان‌ها رفع شود.

از ۳۲۵ شرکت دانش بنیان فعال در عرصه نانو، نزدیک به ۲۰۰ شرکت در سیزدهمین نمایشگاه ایران نانو، حضور می یابند و محصولات خود را در معرض دید قرار می دهند.

پیش بینی شده نمایندگانی از کشورهای مکزیک، برزیل، اندونزی، سوریه، عراق، اتیوپی، هند، چین، مالزی و تایلند در این نمایشگاه حضور دارند.

برگزاری تورهای فناوری در سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو

همچنین در سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو تورهای فناورانه ای برای تیم های مختلف با هدف آشنایی دانشجویان، اعضای هیئت‌علمی و مسئولین دانشگاهی با توانمندی‌های علمی کشور در حوزه فناوری نانو، آشنایی دانشجویان و اساتید با ستاد نانو، اهداف، سیاست‌ها و حمایت‌های آن، ایجاد و تقویت روحیه امید و خودباوری در جامعه به‌ویژه در میان نسل جوان و دانشجویان، جذب مشارکت نهادهای ترویجی در برگزاری تورهای علمی امیدبخش، ایجاد بستر مناسب تعامل میان دانشجویان و اساتید با فناوران صنایع و شرکت‌های فناور، ایجاد انگیزه در دانشجویان برای ورود به حوزه نانو، ترویج و توسعه ملموس فناوری نانو، مشاهده و معرفی دستاوردهای کشور در حوزه‌ی فناوری نانو برگزار می شود.

ادمین

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

 • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0