کارواش نانو

دسته بندی :بلاگ ۵ فروردین ۱۳۹۹ ادمین 3070

کارواش نانو چیست؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن فناوری نانو در تمامی عرصه ها از جمله در صنایع الکترونیک، ساخت دوربین فیلم برداری، عکاسی و.. جدیدا فناوری نانو جایگاه ویژه ای در مقوله کارواش و شستشو ماشین پیدا کرده است. بدین صورت که از مواد نانو مخصوص شستشو ماشین به جهت تمیز کردن اجزای مختلف ماشین استفاده می شود.

مزایایی و معایب کارواش نانو

برترین مزیت کارواش نانو صرف جویی در مصرف آب و کاهش صد در صدی مصرف آب می باشد. همچنین کیفیت شستشو در این نوع کارواش بسیار بالا می باشد. کیفیت شستشو در کارواش نانو بستگی به مواد مصرفی آن می باشد. مواد نانو میتواند دارای خاصیت براق کنندگی بدنه ماشین و حتی آبگریزی بدنه ماشین شود. بطوریکه تا مدت زمانی نیازی به کارواش ماشین نیست. در کارواش نانو پس از اسپری کردن باید با دستمال اقدام به پاک کردن نمود سرعت شستشو در کارواش نانو پایین میباشد. امکان شستشو گل های سنگین در این روش مسیر نمی باشد. بهمین دلیل در این مقاله در مورد کارواش نانو بخار و برتری های آن نسبت به سایر کارواش ها را مورد بررسی قرار میدهیم.

مزایای کارواش نانو بخار

کارواش نانو بخار ترکیبی از مواد نانو بهمراه فشار بخار است، که باعث تمیز شدن و براق شدن سطح می شود. با این روش گرد و غبار روی سطح باقی نمی ماند و براحتی پاک میشود. کارواش بخار از مات شدن سطح جلوگیری می شود. همچنین سطح مورد نظر دیرتر کثیف می شود. یکی دیگر از مزایای کارواش نانو بخار صرفه جویی در مصرف آب حذف مراحل شستشو و خستگی کمتر کارواش کننده راه بهمراه دارد. کارواش بخار نیازی به فضا ندارد و میتوان بصورت کارواش سیار یا کارواش در محل از آن استفاده نمود. تعرفه کارواش بخار نسبت به کارواش آب سنتی بالاتر است. زمان شستشو درکارواش بخار بسیار کمتر است و تعداد مشتریان کارواش بخار در طول روز بالاتر است. هزینه راه اندازی کارواش بخار و هزینه های جانبی آن در مقایسه با  کارواش های دیگر کمتر می باشد و در زمان کمتری به سود پایدار میرسید. در امر قطعه شویی و موتورشویی هیچ آسیبی به قطعات وارد نمی کند. صفرشویی با بخار دسترسی بیشتری دارد و میتوان کانال کولر را نیز شستشو داد.

نکته بسیار مهم

کارواش نانو بخار بدین معنی نیست که مواد شوینده را داخل دیگ بخار بریزید. ریختن مواد شوینده داخل دیگ بخار بسیار خطرناک می باشد. مواد شوینده را باید روی سطح مورد نظر اسپری کنید. جهت اسپری کردن مواد شوینده نیاز به خرید کف پاش های بزرگ مانند کف پاش ۱۰۰ لیتری نیست میتوانید از لنس تفنگی فوم پاش استفاده کنید. برای اطلاع از قیمت و مزایایی لنس تفنگی فوم پاش وارد سایت فروشگاهی استیم پاور شوید.

 کاربرد کارواش نانو بخار

کارواش بخار ثابت و سیار کاربرد های فراوانی در تمامی زمینه های نظافتی از جمله  کارواش تمامی اجزا ماشین، شستشو اجاق گاز و فر، شستشو کاشی و سرامیک، تمیز کردن هتل و مهمانسرا، تمیزکردن فرش و موکت، نظافت بدنه و داخل واگن های قطار، نظافت اماکن مذهبی، تمیز کردن پارکینگ، شستشو نمای ساختمان، نظافت کارخانجات نفت و گاز، تمیزی دام طیور در ادامه در مورد تمامی این قسمت ها توضیح داده می شود.

کاربرد کارواش نانو بخار در ماشین

کارواش ماشین صرفا شستشو بدنه ماشین نیست و قسمت های دیگر از جمله داخل ماشین (صفرشویی)، موتورشویی، رینگ شویی و زیرشویی دیتیلینگ نیز مهم می باشد. در شستن ماشین با بخار از بخار خشک و مرطوب استفاده می شود برای اطلاع از تفاوت بخار مرطوب و بخار خشک کلیک کنید. باید از نحوه صحیح شستشو با دستگاه کارواش بخار اطلاع کافی داشته باشید تا بتوانید یا کارواش بخار موفق داشته باشید.

روشویی در کارواش نانو بخار: روشویی در کارواش بخار باعث براق شدن بدنه ماشین و دیرتر کثیف شدن بدنه ماشین میشود. سرعت شسشتو بدنه ماشین در کارواش نانو بخار بسیار بالا تر از روش های دیگر می باشد. بدلیل اینکه از مواد نانو برای شستشو و از بین بردن کثیف ها استفاده می شود.

نظافت داخل ماشین یا صفرشویی: نظافت داخل کابین با استفاده از کارواش بخار تمامی گرد غبار های داخل کانال کولر و بوی بد سیگار در داخل ماشین را از بین میبرد. تمیزی صندلی ها در کارواش بخار بسیار راحت و بهرگیری از لنس صفرشویی صورت میگیرد و نیاز به در آرودن صندلی ها نیست. پس از اتمام صفرشویی و شستشوی صندلی ها با بخار رطوبت اندکی روی صندلی ها بجا می ماند. اما در روش های دیگر صندلی ماشین بطور کامل خیس می شود و باید ساعت ها منتظر خشک شدن صندلی شد و در نهایت بوی نم داخل کابین خودرو را فرا می گیرد. اما صفرشویی با کارواش بخار بو را از بین میبرد. برای اطلاع از دیگر مزایای صفرشویی با بخار کلیک کنید.

موتورشویی: در کارواش آب حجم زیادی آب فشارقوی روی قطعات موتورماشین ریخته می شود. اینکار باعث آسیب به موتورماشین میشود. اما در کارواش بخار هیچگونه آسیبی به بدنه ماشین وارد نمی شود. برای اطلاع از مزایای موتورشویی با بخار کلیک کنید.  قطعه شویی با بخار نیز مانند موتورشویی می باشد.

کاربرد کارواش نانو بخار در شستشو ماشین

رینگ شویی: رینگ شویی در کارواش بخار تمامی لکه های سیاه روی رینگ را به راحتی از بین میبرد و باعث براق شدن رینگ نیز می شود.  رینگ شویی با بخار هیچ ساییدگی و خط و خش روی رینگ ماشین ایجاد نمی کند.

زیرشویی: در کارواش بخار زیرشویی نیاز به جک، حفر و احداث چال سرویس نمی باشد. با استفاده از لنس زیرشویی میتوانید تمامی لکه ها را از بین برد و نهایتا تمیز شدن کف ماشین را بهمراه دارد. موارد فوق برای کارواش بخار ثابت است اما برای کاربرد های کارواش نانو بخار سیار در ادامه توضیح میدهیم.

ادمین

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0