Themes - Twenty Twelve - en to fa translation catalogue (65 entries)

note: translators: %s: The post title.
en: One thought on &ldquo;%s&rdquo;
fa: یک دیدگاه دربارهٔ «%s»

en: White
fa: سفید

en: Light Gray
fa: خاکستری روشن

en: Medium Gray
fa: خاکستری متوسط

en: Dark Gray
fa: خاکستری تیره

en: Blue
fa: آبی

note: translators: %s: Tag title.
en: Tag Archives: %s
fa: بایگانی برچسب: s%

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
fa: متأسفیم، موردی مطابق با جستجوی شما پیدا نشد. لطفا برای جستجو از کلیدواژه‌های دیگری استفاده کنید.

note: translators: %s: Search query.
en: Search Results for: %s
fa: نتایج جستجوی: %s

note: translators: %s: Post editor URL.
en: Ready to publish your first post? <a href="%s">Get started here</a>.
fa: برای انتشار اولین نوشته‌یتان آماده‌اید؟ <a href="%s">از اینجا شروع کنید</a>.

en: No posts to display
fa: نوشته‌ای برای نمایش نیست.

en: Next &rarr;
fa: بعدی &larr;

en: &larr; Previous
fa: &rarr; قبلی

note: translators: 1: Date, 2: Date, 3: Attachment URL, 4: Image width in pixels, 5: Image height in pixels, 6: Post parent permalink, 7: Post parent title, 8: Post parent title.
en: <span class="meta-prep meta-prep-entry-date">Published </span> <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time></span> at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a> in <a href="%6$s" title="Return to %7$s" rel="gallery">%8$s</a>.
fa: <span class="meta-prep meta-prep-entry-date">منتشر شده </span> <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time></span> در <a href="%3$s" title="پیوند به اندازه‌ی اصلی تصویر">%4$s &times; %5$s</a> در <a href="%6$s" title="بازگشت به %7$s" rel="gallery">%8$s</a>.

en: Skip to content
fa: رفتن به نوشته‌ها

en: Menu
fa: فهرست

note: translators: 3: Date, 4: Author display name.
en: This entry was posted on %3$s<span class="by-author"> by %4$s</span>.
fa: این نوشته در تاریخ %3$s توسط <span class="by-author"> %4$s</span> منتشر شد.

note: translators: 1: Category name, 3: Date, 4: Author display name.
en: This entry was posted in %1$s on %3$s<span class="by-author"> by %4$s</span>.
fa: این نوشته در %1$s به تاریخ %3$s توسط <span class="by-author"> %4$s</span> منتشر شد.

note: translators: 1: Category name, 2: Tag name, 3: Date, 4: Author display name.
en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s on %3$s<span class="by-author"> by %4$s</span>.
fa: این نوشته در %1$s با برچسب %2$s  در %3$s توسط <span class="by-author">%4$s</span> منتشر شده است.

note: translators: %s: Author display name.
en: View all posts by %s
fa: نمایش همه‌ی نوشته‌های %s

note: translators: Used between list items, there is a space after the comma.
en: ,
fa: ٬

en: Reply
fa: پاسخ دادن

en: Your comment is awaiting moderation.
fa: دیدگاه شما در انتظار بررسی است.

note: translators: 1: Date, 2: Time.
en: %1$s at %2$s
fa: %1$s در %2$s

en: Post author
fa: نویسنده

en: (Edit)
fa: (ویرایش)

en: Pingback:
fa: بازتاب:

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
fa: نوشته‌های تازه‌تر <span class="meta-nav">&larr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
fa: <span class="meta-nav">&rarr;</span> نوشته‌های کهنه‌تر

en: Post navigation
fa: ناوبری نوشته

en: Second Front Page Widget Area
fa: دومین ناحیه ابزارک برگه‌ی نخست

en: Appears when using the optional Front Page template with a page set as Static Front Page
fa: هنگام  انتخاب یک برگه‌ی ایستا به‌عنوان برگه‌ی نخست ظاهر می‌شود.

en: First Front Page Widget Area
fa: اولین ناحیه ابزارک برگه‌ی نخست

en: Appears on posts and pages except the optional Front Page template, which has its own widgets
fa: در نوشته‌ها و برگه‌ها ظاهر می‌شود، به استثنای قالب قابل‌تنظیم برگه‌ی نخست که ابزارک‌های خاص خود را دارد.

en: Main Sidebar
fa: ستون‌کناری اصلی

note: translators: %s: Page number.
en: Page %s
fa: برگه %s

en: Primary Menu
fa: فهرست اصلی

note: translators: %s: WordPress
en: Proudly powered by %s
fa: با افتخار نیرو گرفته از %s

en: Semantic Personal Publishing Platform
fa: نرم‌افزار انتشار شخصی

note: translators: %s: Author display name.
en: View all posts by %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
fa: دیدن همه‌ی نوشته‌های: %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Featured post
fa: نوشته شاخص

en: Pages:
fa: برگه‌ها :

en: Apologies, but no results were found. Perhaps searching will help find a related post.
fa: با عرض پوزش،هیچ نتیجه‌ای برای بایگانی درخواستی پیدا نشد. شاید جستجو بتواند به شما در جهت پیدا کردن نوشته‌ای مرتبط کمک کند.

en: Nothing Found
fa: چیزی پیدا نشد

en: Link
fa: پیوند

en: Edit
fa: ویرایش

en: % Replies
fa: % پاسخ

en: 1 Reply
fa: ۱ پاسخ

en: Leave a reply
fa: پاسخ دهید

note: translators: %s: Post title.
en: Permalink to %s
fa: پیوند پایدار به %s

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
fa: ادامه‌ی خواندن<span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Comments are closed.
fa: دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.

en: Newer Comments &rarr;
fa: دیدگاه‌های تازه‌تر &larr;

en: &larr; Older Comments
fa: &rarr; دیدگاه‌های کهنه‌تر

en: Comment navigation
fa: ناوبری دیدگاه

note: translators: %1$s: The number of comments. %2$s: The post title.
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
fa[0]: %1$s فکر می‌کنند &ldquo;%2$s&rdquo;

note: translators: %s: Category title.
en: Category Archives: %s
fa: بایگانی دسته: %s

note: translators: Author display name. translators: %s: Author display name.
en: About %s
fa: درباره %s

note: translators: Author display name.
en: Author Archives: %s
fa: بایگانی نویسنده: %s

en: Archives
fa: بایگانی

note: translators: %s: Date.
en: Yearly Archives: %s
fa: بایگانی سالیانه: %s

note: translators: %s: Date.
en: Monthly Archives: %s
fa: بایگانی ماهیانه: %s

note: translators: %s: Date.
en: Daily Archives: %s
fa: بایگانی روزانه: %s

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
fa: این‌طور به‌نظر می‌رسد که ما نمی‌توانیم چیزی که شما به‌دنبالش هستید پیدا کنیم. شاید جستجو کردن راه بهتری باشد.

en: This is somewhat embarrassing, isn&rsquo;t it?
fa: این خیلی شرم‌آوره، نه؟
