Themes - Twenty Thirteen - en to fa translation catalogue (71 entries)

[ctx: comments title]
note: translators: %s: The post title.
en: One thought on &ldquo;%s&rdquo;
fa: یک دیدگاه دربارهٔ «%s»

en: Off-white
fa: شیری

en: Beige
fa: بژ

en: Light Brown
fa: قهوه‌ای روشن

en: Medium Brown
fa: قهوه‌ای متوسط

en: Dark Brown
fa: قهوه‌ای تیره

en: White
fa: سفید

en: Yellow
fa: زرد

en: Light Orange
fa: نارنجی روشن

en: Medium Orange
fa: نارنجی متوسط

en: Red
fa: قرمز

en: Dark Gray
fa: خاکستری تیره

note: translators: %s: Post format name.
en: %s Archives
fa: بایگانی %s

note: translators: Tag title.
en: Tag Archives: %s
fa: بایگانی برچسب: s%

note: translators: %s: Search query.
en: Search Results for: %s
fa: نتایج جستجوی: %s

[ctx: header image description]
en: Star
fa: ستاره

[ctx: header image description]
en: Diamond
fa: لوزی

[ctx: header image description]
en: Circle
fa: دایره

note: translators: %s: WordPress version.
en: Twenty Thirteen requires at least WordPress version 3.6. You are running version %s. Please upgrade and try again.
fa: دو هزار و سیزده برای اجرا نیازمند وردپرس ۳.۶ است. شما در حال استفاده از نگارش %s هستید. لطفا وردپرس‌تان را به‌روز کرده و دوباره آزمایش کنید.

en: Next <span class="meta-nav">&rarr;</span>
fa: بعدی <span class="meta-nav">&larr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Previous
fa: <span class="meta-nav">&rarr;</span> قبلی

en: Full resolution
fa: تمام صفحه

en: Link to full-size image
fa: پیوند به عکس با اندازه‌ی واقعی

note: translators: 1: Date, 2: Date, 3, Parent permalink, 4, Post title, 5: Post title.
en: <span class="attachment-meta">Published on <time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time> in <a href="%3$s" title="Return to %4$s" rel="gallery">%5$s</a></span>
fa: <span class="attachment-meta">انتشار در <time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time> در <a href="%3$s" title="بازگشتن به %4$s" rel="gallery">%5$s</a></span>

en: Skip to content
fa: رفتن به نوشته‌ها

en: Menu
fa: فهرست

note: translators: %s: Post title.
en: Permalink to %s
fa: پیوند پایدار به %s

[ctx: 1: post format name. 2: date]
note: translators: 1: Post format name, 2: Date.
en: %1$s on %2$s
fa: %1$s در %2$s

note: translators: %s: Author display name.
en: View all posts by %s
fa: نمایش همه‌ی نوشته‌های %s

note: translators: Used between list items, there is a space after the comma.
en: ,
fa: ٬

en: Sticky
fa: سنجاق‌شده

[ctx: Next post link]
en: %title <span class="meta-nav">&rarr;</span>
fa: %title <span class="meta-nav">&larr;</span>

[ctx: Previous post link]
en: <span class="meta-nav">&larr;</span> %title
fa: <span class="meta-nav">&rarr;</span> %title

en: Post navigation
fa: ناوبری نوشته

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
fa: نوشته‌های تازه‌تر <span class="meta-nav">&larr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
fa: <span class="meta-nav">&rarr;</span> نوشته‌های کهنه‌تر

en: Posts navigation
fa: پیمایش نوشته‌ها

en: Appears on posts and pages in the sidebar.
fa: در ستونِ کنار نوشته‌ها و برگه‌ها نشان داده می‌شود.

en: Secondary Widget Area
fa: ناحیه ابزارک دوم

en: Appears in the footer section of the site.
fa: در بخش پایین سایت نشان داده می‌شود.

en: Main Widget Area
fa: ناحیه اصلی ابزارک

note: translators: %s: Page number.
en: Page %s
fa: برگه %s

[ctx: Bitter font: on or off]
en: on
fa: off

en: Navigation Menu
fa: فهرست راهبری

note: translators: %s: WordPress
en: Proudly powered by %s
fa: با افتخار نیرو گرفته از %s

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
fa: این‌طور به‌نظر می‌رسد که ما نمی‌توانیم چیزی که شما به‌دنبالش هستید پیدا کنیم. شاید جستجو کردن راه بهتری باشد.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with different keywords.
fa: متاسفانه جستجوی شما نتیجه‌ای در بر نداشت. با واژگانی دیگر جستجو کنید.

en: Nothing Found
fa: چیزی پیدا نشد

en: View all % comments
fa: دیدن همه‌ی دیدگاه‌های %

en: One comment so far
fa: یک دیدگاه تاکنون

en: Leave a comment
fa: دیدگاه‌تان را بنویسید:

en: Edit
fa: ویرایش

en: Pages:
fa: برگه‌ها :

note: translators: %s: Post title.
en: Continue reading %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
fa: ادامه خواندن %s <span class="meta-nav">&larr;</span>

en: Comments are closed.
fa: دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.

en: Newer Comments &rarr;
fa: دیدگاه‌های تازه‌تر &larr;

en: &larr; Older Comments
fa: &rarr; دیدگاه‌های کهنه‌تر

en: Comment navigation
fa: ناوبری دیدگاه

[ctx: comments title]
note: translators: %1$s: The number of comments. %2$s: The post title.
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
fa[0]: %1$s دیدگاه در &ldquo;%2$s&rdquo;

note: translators: %s: Category title.
en: Category Archives: %s
fa: بایگانی دسته: %s

note: translators: %s: Author display name.
en: All posts by %s
fa: همه‌ی نوشته‌های %s

note: translators: %s: Author display name.
en: View all posts by %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
fa: دیدن همه‌ی نوشته‌های: %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

note: translators: %s: Author display name.
en: About %s
fa: درباره %s

en: Archives
fa: بایگانی

note: translators: %s: Date.
en: Yearly Archives: %s
fa: بایگانی سالیانه: %s

note: translators: %s: Date.
en: Monthly Archives: %s
fa: بایگانی ماهیانه: %s

note: translators: %s: Date.
en: Daily Archives: %s
fa: بایگانی روزانه: %s

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
fa: به نظر می‌رسد که چیزی که میخواهید در اینجا پیدا نشد. می‌خواهید جستجو کنید؟

en: This is somewhat embarrassing, isn&rsquo;t it?
fa: این خیلی شرم‌آوره، نه؟

en: Not Found
fa: پیدا نشد

note: Author URI of the theme
en: https://wordpress.org/
fa: http://wp-persian.com/
