Themes - Twenty Ten - en to fa translation catalogue (83 entries)

note: translators: %s: The post title.
en: One Response to %s
fa: یک دیدگاه دربارهٔ «%s»

en: White
fa: سفید

en: Light Gray
fa: خاکستری روشن

en: Medium Gray
fa: خاکستری متوسط

en: Black
fa: سیاه

en: Blue
fa: آبی

note: translators: %s: Tag title.
en: Tag Archives: %s
fa: بایگانی برچسب: s%

en: Meta
fa: اطلاعات

en: Archives
fa: بایگانی

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
fa: متأسفیم، موردی مطابق با جستجوی شما پیدا نشد. لطفا برای جستجو از کلیدواژه‌های دیگری استفاده کنید.

en: Nothing Found
fa: چیزی پیدا نشد

note: translators: %s: Search query.
en: Search Results for: %s
fa: نتایج جستجوی: %s

note: translators: 1: CSS classes, 2: Category list.
en: <span class="%1$s">Tagged</span> %2$s
fa: <span class="%1$s">برچسب‌شده</span> %2$s

note: translators: 1: CSS classes, 2: Category list.
en: <span class="%1$s">Posted in</span> %2$s
fa: <span class="%1$s">منتشرشده در</span> %2$s

[ctx: asides category slug]
en: asides
fa: کناره‌ها

en: % Comments
fa: % دیدگاه

en: 1 Comment
fa: ۱ دیدگاه

en: Leave a comment
fa: دیدگاه‌تان را بنویسید:

en: View posts in the Gallery category
fa: نمایش نوشته در دسته گالری

en: More Galleries
fa: گالری‌های بیشتر

en: View Galleries
fa: مشاهده گالری‌ها

note: translators: %s: Post title.
en: Permalink to %s
fa: پیوند پایدار به %s

note: translators: 1: HTML tag attributes, 2: Image count.
en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photo</a>. | This gallery contains <a %1$s>%2$s photos</a>.
fa[0]: این گالری شامل <a %1$s>%2$s تصویر</a> است.

[ctx: gallery category slug]
en: gallery
fa: گالری

en: Apologies, but no results were found for the requested archive. Perhaps searching will help find a related post.
fa: با عرض پوزش،هیچ نتیجه‌ای برای بایگانی درخواستی پیدا نشد. شاید جستجو بتواند به شما در جهت پیدا کردن نوشته‌ای مرتبط کمک کند.

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
fa: نوشته‌های تازه‌تر <span class="meta-nav">&larr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
fa: <span class="meta-nav">&rarr;</span> نوشته‌های کهنه‌تر

note: translators: %s: Author display name.
en: View all posts by %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
fa: دیدن همه‌ی نوشته‌های: %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Pages:
fa: برگه‌ها :

en: Edit
fa: ویرایش

en: Link to full-size image
fa: پیوند به عکس با اندازه‌ی واقعی

note: translators: %s: Image dimensions.
en: Full size is %s pixels
fa: اندازه‌ی اصلی %s پیکسل است

note: translators: 1: CSS classes, 2: Date.
en: <span class="%1$s">Published</span> %2$s
fa: <span class="%1$s">منتشر‌شده</span> %2$s

note: translators: %s: Author display name.
en: <span class="%1$s">By</span> %2$s
fa: <span class="%1$s">توسط</span> %2$s

note: translators: %s: Post title.
en: Return to %s
fa: برگشت به %s

en: Skip to content
fa: رفتن به نوشته‌ها

note: translators: %s: Page number.
en: Page %s
fa: برگه %s

note: translators: 3: Post permalink, 4: Post title.
en: Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
fa: افزودن <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">پیوند یکتا</a> به علاقه‌مندی‌ها.

note: translators: 1: Category name, 3: Post permalink, 4: Post title.
en: This entry was posted in %1$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
fa: این نوشته در %1$s ارسال شده است. افزودن <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">پیوند یکتا</a> به علاقه‌مندی‌ها.

note: translators: 1: Category name, 2: Tag name, 3: Post permalink, 4: Post title.
en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s. Bookmark the <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">permalink</a>.
fa: این نوشته در %1$s ارسال و %2$s برچسب شده است. افزودن <a href="%3$s" title="Permalink to %4$s" rel="bookmark">پیوند یکتا</a> به علاقه‌مندی‌ها.

note: translators: %s: Author display name.
en: View all posts by %s
fa: نمایش همه‌ی نوشته‌های %s

note: translators: 1: CSS classes, 2: Date, 3: Author display name.
en: <span class="%1$s">Posted on</span> %2$s <span class="meta-sep">by</span> %3$s
fa: <span class="%1$s">ارسال شده در</span> %2$s <span class="meta-sep">by</span> %3$s

en: Fourth Footer Widget Area
fa: ناحیه ابزارک پابرگ چهارم

en: Third Footer Widget Area
fa: ناحیه ابزارک پابرگ سوم

en: Second Footer Widget Area
fa: ناحیه ابزارک پابرگ دوم

en: An optional widget area for your site footer.
fa: یک محدوده ابزارک اختیاری برای پابرگ سایت شما.

en: First Footer Widget Area
fa: ناحیه ابزارک پابرگ اول

en: An optional secondary widget area, displays below the primary widget area in your sidebar.
fa: یک ستون‌کناری ثانویه که زیر ستون‌کناری اصلی نمایش داده خواهد شد.

en: Secondary Widget Area
fa: ناحیه ابزارک دوم

en: Add widgets here to appear in your sidebar.
fa: برای نمایش ابزارک‌ها در ستون‌کناری سایت‌تان، آن‌ها را به اینجا بکشید.

en: Primary Widget Area
fa: ناحیه ابزارک اصلی

en: Pingback:
fa: بازتاب:

en: (Edit)
fa: (ویرایش)

note: translators: 1: Date, 2: Time.
en: %1$s at %2$s
fa: %1$s در %2$s

en: Your comment is awaiting moderation.
fa: دیدگاه شما در انتظار بررسی است.

note: translators: %s: Author display name.
en: %s <span class="says">says:</span>
fa: %s <span class="says">می‌گوید:</span>

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
fa: ادامه‌ی خواندن<span class="meta-nav">&rarr;</span>

note: translators: Header image description.
en: Sunset
fa: غروب

note: translators: Header image description.
en: Path
fa: مسیر

note: translators: Header image description.
en: Inkwell
fa: دوات

note: translators: Header image description.
en: Forest Floor
fa: بستر جنگل

note: translators: Header image description.
en: Fern
fa: سرخس

note: translators: Header image description.
en: Concave
fa: کاو

note: translators: Header image description.
en: Cherry Blossoms
fa: شکوفه‌های گیلاس

note: translators: Header image description.
en: Berries
fa: توت‌ها

en: Primary Navigation
fa: ناوبری اولیه

note: translators: %s: WordPress
en: Proudly powered by %s.
fa: با افتخار نیرو گرفته از %s.

en: Semantic Personal Publishing Platform
fa: نرم‌افزار انتشار شخصی

en: Comments are closed.
fa: دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
fa: دیدگاه‌های تازه‌تر <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
fa: <span class="meta-nav">&larr;</span> دیدگاه‌های قدیمی‌تر

note: translators: %1$s: The number of comments. %2$s: The post title.
en: %1$s Response to %2$s | %1$s Responses to %2$s
fa[0]: %1$s دیدگاه دربارهٔ «%2$s»

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
fa: این نوشته به وسیله رمز محافظت شده است. جهت دیدن دیدگاه‌ها رمز را وارد کنید.

note: translators: %s: Category title.
en: Category Archives: %s
fa: بایگانی دسته: %s

note: translators: %s: Author display name.
en: About %s
fa: درباره %s

note: translators: %s: Author display name.
en: Author Archives: %s
fa: بایگانی نویسنده: %s

en: Blog Archives
fa: بایگانی وبلاگ

note: translators: %s: Date.
en: Yearly Archives: <span>%s</span>
fa: بایگانی سالانه: <span>%s</span>

note: translators: %s: Date.
en: Monthly Archives: <span>%s</span>
fa: بایگانی ماهیانه: <span>%s</span>

note: translators: %s: Date.
en: Daily Archives: <span>%s</span>
fa: بایگانی روزانه: <span>%s</span>

en: Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching will help.
fa: پوزش میخواهیم، اما برگه‌ی درخواستی شما پیدا نشد. شاید جستجو بتواند به شما کمک کند.

en: Not Found
fa: پیدا نشد

note: Author URI of the theme
en: https://wordpress.org/
fa: http://wp-persian.com/
