Plugins - LiteSpeed Cache - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (990 entries)

en: Turn this option ON to show latest news automatically, including hotfixes, new releases, available beta versions, promotions.
fa: این گزینه را فعال کنید تا آخرین اخبار شامل رفع اشکال ها، نسخه های جدید منتشر شده، نسخه های آزمایشی بتا موجود و بهبودها بصورت خودکار نمایش داده شوند.

en: Automatically Feed News
fa: اخبار خوراک خودکار

en: To grant wp-admin access to the LiteSpeed Support Team, please generate a passwordless link for the current logged-in user to be sent with the report.
fa: برای اعطای دسترسی wp-admin به تیم پشتبانی لایت اسپید، لطفا یک پیوند بدون رمزعبور برای کاربری که در حال حاضر وارد شده است بسازید تا با گزارش ارسال گردد.

en: Generated links may be managed under <a %s>Settings</a>.
fa: پیوندهای ساخته شده ممکن است توسط <a %s>تنظیمات</a> مدیریت گردند.

en: Please do NOT share the above passwordless link with anyone.
fa: لطفا هرگز پیوند بدون رمزعبور بالا را با کسی به اشتراک نگذارید.

en: Install DoLogin Security to Generate Passwordless Link
fa: DoLogin Security را برای ساخت پیوند بدون رمزعبور نصب کنید.

en: Generate Passwordless Link for Current User
fa: تولید پیوند بدون رمزعبور برای کاربر فعلی

en: Manually Install
fa: نصب دستی

en: Automatically Install
fa: نصب خودکار

en: To generate a passwordless link for LiteSpeed Support Team access, you must install %s.
fa: برای تولید پیوند بدون رمزعبور برای دسترسی تیم پشتیبانی لایت اسپید، شما باید %s را نصب نمایید.

en: Install Beta Version
fa: نصب نسخه بتا

en: Install
fa: نصب

en: These options are only available with LiteSpeed Enterprise Web Server or QUIC.cloud CDN.
fa: این تنظیمات فقط در وب سرور Enterprise لایت اسپید یا QUIC.cloud CDN در دسترس هستند.

en: PageSpeed Score
fa: نمره PageSpeed

en: Improved by
fa: بهبود یافته توسط

en: After
fa: بعد

en: Before
fa: قبل

en: Page Load Time
fa: زمان بارگذاری صفحه

en: To use the caching functions you must have a LiteSpeed web server or be using QUIC.cloud CDN.
fa: برای استفاده از توابع کش شما باید سرور لایت اسپید داشته باشید یا از QUIC.cloud CDN استفاده کنید.

en: Preserve EXIF/XMP data
fa: نگه داشتن اطلاعات EXIF/XMP

en: Only enable for AMP or mobile-specific design/content, not for responsive sites.
fa: فقط برای AMP یا طراحی اختصاصی مخصوص تلفن همراه، نه برای سایت‌های واکنشگرا فعال می‌شود.

en: Cache mobile views separately.
fa: نماهای تلفن همراه را به طور جداگانه کش کنید.

en: Try GitHub Version
fa: نسخه GitHub را امتحان کنید

en: If you turn any of the above settings OFF, please remove the related file types from the %s box.
fa: اگر هر کدام از تنظیمات بالا را خاموش کردید، لطفا انواع فایل مربوطه را از جعبه %s پاک کنید.

en: Both full and partial strings can be used.
fa: هر دو رشته کامل و جزئی می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

en: Images containing these class names will not be lazy loaded.
fa: تصاویری که حاوی این نام‌های کلاس هستند بارگذاری تنبل نخواهند شد.

en: Lazy Load Image Class Name Excludes
fa: استثنا نام کلاس تصویر از بارگذاری تنبل

en: For example, %1$s defines a TTL of %2$s seconds for %3$s.
fa: به عنوان مثال: %1$s ثانیه تعیین می‌کند یک TTL از %2$s ثانیه برای %3$s

en: To define a custom TTL for a URI, add a space followed by the TTL value to the end of the URI.
fa: برای تعریف یک TTL سفارشی برای یک URI ، یک فضا دنبال شده توسط مقدار TTL به انتهای URL اضافه کنید.

en: Maybe Later
fa: شاید بعدا

en: Turn On Auto Upgrade
fa: روشن کردن ارتقا خودکار

en: Upgrade
fa: ارتقاء

en: New release %s is available now.
fa: نسخه جدید %s در حال حاضر در دسترس است.

en: New Version Available!
fa: نسخه جدید در دسترس است!

en: <a %s>Support forum</a> | <a %s>Submit a ticket</a>
fa: <a %s>انجمن پشتیبانی</a> | <a %s>ارسال تیکت</a>

en: Created with ❤️ by LiteSpeed team.
fa: با ❤️ توسط تیم LiteSpeed ساخته شده است.

en: Sure I'd love to review!
fa: مطمئنا من دوست دارم بررسی کنم!

en: Thank You for Using the LiteSpeed Cache Plugin!
fa: با تشکر از شما برای استفاده از افزونه LiteSpeed Cache!

en: Upgraded successfully.
fa: ارتقا موفق

en: Failed to upgrade.
fa: ارتقاء ناموفق

en: Changed setting successfully.
fa: تنظیمات با موفقیت تغییر کرد.

en: ESI sample for developers
fa: نمونه ESI برای توسعه دهندگان

en: Google reCAPTCHA will be bypassed automatically.
fa: گوگل reCAPTCHA به طور خودکار نادیده گرفته خواهد شد.

en: Replace %1$s with %2$s.
fa: جایگزینی %1$s با %2$s

en: To crawl for a particular cookie, enter the cookie name, and the values you wish to crawl for. Values should be one per line, and can include a blank line. There will be one crawler created per cookie value, per simulated role.
fa: برای خزیدن برای یک کوکی خاص، نام کوکی را وارد کنید و مقادیری را که می‌خواهید خزیدن برای آنها انجام شود. مقادیر باید در هر خط باشد، و می‌تواند یک خط خالی باشد. یک خزنده به ازای هر کوکی، برای هر نقش شبیه‌سازی شده وجود خواهد داشت.

en: Cookie Values
fa: مقدار کوکی‌ها

en: Cookie Name
fa: نام کوکی

en: Cookie Simulation
fa: شبیه‌سازی کوکی

en: Append query string %s to the resources to bypass this action.
fa: رشته کوئری %s را به منابع اضافه کنید تا از این عمل جلوگیری شود.

en: This page is meant for advanced users.
fa: این صفحه برای کاربران پیشرفته است.

en: You can turn shortcodes into ESI blocks.
fa: شما می‌توانید کد‌های کوتاه را به بلوک‌های ESI تبدیل کنید.

en: WpW: Private Cache vs. Public Cache
fa: WpW: کش خصوصی در مقابل کش عمومی

en: Use Web Font Loader library to load Google Fonts asynchronously while leave other CSS intact.
fa: از کتابخانه وب فونت لودر برای بارگیری فونت‌های گوگل به صورت ناهمگام استفاده کنید، در حالی که دیگر CSS را دست نخورده باقی بماند.

en: Turn this option ON to have LiteSpeed Cache updated automatically, whenever a new version is released. If OFF, update manually as usual.
fa: این گزینه را روشن کنید تا Cache LiteSpeed به صورت خودکار بروز شود، هر بار نسخه جدیدی منتشر می شود. اگر خاموش باشد، به طور معمول به صورت دستی بروزرسانی می شود.

en: Automatically Upgrade
fa: ارتقا خودکار

en: Your IP
fa: IP شما

en: Reset All Settings
fa: بازنشانی تمام تنظیمات

en: This will reset all settings to default settings.
fa: این تنظیمات را به تنظیمات پیش‌فرض تنظیم مجدد می کند.

en: Reset successfully.
fa: بازنشانی موفق بود.

en: Are you sure to reset all settings to default settings?
fa: آیا مطمئن هستید که می خواهید تمام تنظیمات را به تنظیمات پیش‌فرض بازنشانی کنید؟

en: Separate critical CSS files will be generated for paths containing these strings.
fa: URI‌های کش CSS جداشده برای مسیرهایی که حاوی این رشته‌ها هستند ایجاد می‌شود.

en: Separate CCSS Cache URIs
fa: URI‌های کش CSS جداشده

en: For example, if every Page on the site has different formatting, enter %s in the box. Separate critical CSS files will be stored for every Page on the site.
fa: برای مثال، اگر هر صفحه در سایت دارای قالب بندی‌های مختلف باشد، %s را در کادر وارد کنید. فایل‌های CSS بحرانی جداگانه برای هر صفحه در سایت کش می‌شود.

en: Separate CCSS Cache Post Types
fa: کش CSS جداشده انواع پست

en: List post types where each item of that type should have its own CCSS generated.
fa: لیست انواع پستی که در آن هر آیتم از آن نوع باید CSS خودش را تولید کند.

en: Cleaned all placeholder files.
fa: تمام فایل‌های نگهدارنده پاکسازی شد.

en: Size list in queue waiting for cron
fa: لیست اندازه در صف انتظار برای cron

en: If set to %1$s, before the placeholder is localized, the %2$s configuration will be used.
fa: اگر به %1$s تنظیم شود، قبل از آنکه نگهدارنده محلی شود، پیکربندی %2$s استفاده خواهد شد.

en: Automatically generate %s in the background via a cron-based queue.
fa: به طور خودکار %s در پس‌زمینه از طریق یک خط مبتنی بر cron تولید می‌کند.

en: Generate Reponsive Placeholder In Background
fa: تولید کننده نگهدارنده واکنشگرا در پس‌زمینه

en: Specify the placeholder color you want to use.
fa: رنگ نگهدارنده را که می خواهید استفاده کنید تعیین کنید.

en: Responsive Placeholder Background Color
fa: رنگ پس‌زمینه نگهدارنده واکنشگرا

en: This will generate the placeholder with same dimensions as the image if it has the width and height attributes.
fa: این نگهدارنده را با همان ابعاد به عنوان تصویر تولید می کند اگر دارای ویژگی‌های عرض و ارتفاع باشد.

en: Responsive image placeholders can help to reduce layout reshuffle when images are loaded.
fa: پیکربندی تصویر Responsive می‌تواند به کاهش ترمیم آرایش در زمانی که تصاویر بارگیری می‌شوند، کمک کند.

en: Responsive Placeholder
fa: نگهدارنده واکنشگرا

en: This will delete all generated image placeholder files
fa: این تمام فایل‌های نگهدارنده کش ایجاد شده را حذف می‌کند.

en: Placeholder Cache
fa: نگهدارنده کش

en: Please enable LiteSpeed Cache in the plugin settings.
fa: لطفا Cache LiteSpeed را در تنظیمات افزونه فعال کنید.

en: Please enable the LSCache Module at the server level, or ask your hosting provider.
fa: لطفا ماژول LSCache را در سطح سرور فعال کنید یا از ارائه دهنده میزبانی خود بخواهید.

en: Failed to post via WordPress
fa: ارسال از طریق وردپرس انجام نشد

en: Include the lazy load image Javascript library inline.
fa: شامل کتابخانه اینلاین بارگذاری تنبل تصاویر جاوا اسکریپت

en: Inline Lazy Load Images Library
fa: کتابخانه اینلاین بارگذاری تنبل تصاویر

note: Description of the plugin
en: High-performance page caching and site optimization from LiteSpeed
fa: کش سازی صفحه با عملکرد بالا و بهینه‌سازی سایت از LiteSpeed

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Click to Switch To Optimized File
fa: برای تغییر به فایل بهینه شده کلیک کنید

en: Click to Restore Original File
fa: برای بازیابی فایل اورجینال کلیک کنید

en: Click to Enable WebP
fa: برای فعال کردن WebP کلیک کنید

en: Click to Disable WebP
fa: برای غیرفعال کردن WebP کلیک کنید

en: Reset the optimized data successfully.
fa: داده‌های بهینه شده با موفقیت بازنشانی شد.

en: LSCWP %1$s has simplified the image pulling process. Please %2$s, or resend the pull notification this one time only. After that, the process will be automated.
fa: LSCWP %1$s روند ارسال تصویر را ساده کرده است. لطفا %2$s را انتخاب کنید، و یا فقط یک‌بار این اخطار را ارسال کنید. بعد از آن، این فرآیند خودکار خواهد شد.

en: Update %s now
fa: بروزرسانی %s

en: View %1$s version %2$s details
fa: مشاهده جزئیات %1$s نسخه %2$s

en: <a href="%1$s" %2$s>View version %3$s details</a> or <a href="%4$s" %5$s target="_blank">update now</a>.
fa: <a href="%1$s" %2$s>مشاهده جزئیات نسخه %3$s </a> or <a href="%4$s" %5$s target="_blank">بروزرسانی</a>.

en: Install %s
fa: نصب %s

en: Images previously optimized
fa: تصاویر قبلا بهینه شده

en: Caching functions on this page are currently unavailable!
fa: توابع کش در این صفحه در حال حاضر در دسترس نیست!

en: LiteSpeed Cache does work with other optimization plugins, but only if functionality is not duplicated. Only one full-page cache may be activated.
fa: LateSpeed Cache با سایر پلاگین‌های بهینه‌سازی کار می کند، اما اگر عملکرد تکراری نشود. فقط یک کش تمام صفحه می تواند فعال باشد.

en: LiteSpeed has detected another plugin using the "Advanced Cache" file.
fa: LiteSpeed پلاگین دیگری را در استفاده از پرونده "Advanced Cache" شناسایی کرده است.

en: If this is the case, please uncheck "Check Advanced Cache" in LiteSpeed Cache Advanced settings.
fa: اگر این مورد باشد، لطفا "کش پیشرفتته" در تنظیمات LiteSpeed Cache Advanced را علامت نزنید.

en: If this is the case, the network admin may uncheck "Check Advanced Cache" in LiteSpeed Cache Advanced settings.
fa: اگر این مورد باشد، مدیر شبکه ممکن است "کش پیشرفته " را در تنظیمات LiteSpeed Cache Advanced علامت نزده باشد.

en: %s plugin version %s required for this action.
fa: %s نسخه افزونه %s مورد نیاز برای این عمل است.

en: We are working hard to improve your Image Optimization experience. The service will be unavailable while we work. We apologize for any inconvenience.
fa: ما برای بهبود تجربه بهینه‌سازی تصویر شما سخت کار می کنیم. این سرویس در حالی که ما کار می کنیم، در دسترس نخواهد بود. برای هرگونه ناهماهنگی عذر می طلبیم.

en: Automatically remove the original image backups after fetching optimized images.
fa: پس از تهیه تصاویر بهینه شده، پشتیبان گیری تصویر اصلی را به طور خودکار حذف کنید.

en: Remove Original Backups
fa: حذف پشتیبان اصلی

en: Requests can only be sent when recovered credits is %s or more.
fa: درخواست‌ها فقط زمانی می‌توانند ارسال شوند که اعتبارات بازیابی %s یا بیشتر باشد.

en: Automatically request optimization via cron job.
fa: درخواست بهینه‌سازی خودکار از طریق cron job

en: Optimize Automatically
fa: بهینه‌سازی خودکار

en: You may need to uncheck this option if you are using multiple optimization plugins.
fa: اگر از پلاگین‌های مختلف بهینه‌سازی استفاده می کنید، ممکن است لازم باشد این گزینه را علامت نزنید.

en: The refresh button will calculate the total amount of disk space used by these backups.
fa: دکمه refresh مقدار کل فضای دیسک مورد استفاده این پشتیبان را محاسبه می کند.

en: A backup of each image is saved before it is optimized.
fa: پشتیبان از هر تصویر قبل از بهینه‌سازی ذخیره می شود.

en: Current Stage Status
fa: وضعیت مرحله فعلی

en: Congratulations, all done!
fa: تبریک! همه موارد به اتمام رسید.

en: Next Level Credit
fa: سطح اعتبار بعدی

en: Initialize Optimization
fa: شروع بهینه‌سازی

en: Next
fa: بعدی

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Back
fa: بازگشت

en: Login
fa: ورود

en: Or
fa: یا

en: ERROR
fa: خطا

en: Next Level
fa: مرحله بعدی

en: Good news from LiteSpeed image server
fa: خبر خوب از سرور تصویر LiteSpeed

en: Quic Cloud User Panel
fa: پنل کاربری ابری Quic

en: Switched images successfully.
fa: تغییر تصاویر موفق بود.

en: Show Advanced Options
fa: نمایش گزینه‌های پیشرفته

en: Hide Advanced Options
fa: مخفی کردن گزینه‌های پیشرفته

en: This can improve quality but may result in larger images than lossy compression will.
fa: این می‌تواند کیفیت را بهبود بخشد، اما ممکن است به تصاویر بزرگتر از فشرده سازی باقیمانده منجر شود.

en: Optimize images using lossless compression.
fa: بهینه‌سازی تصاویر با استفاده از فشرده سازی بدون افت کیفیت

en: Optimize Losslessly
fa: بهینه‌سازی بدون کاهش کیفیت

en: Request WebP versions of original images when doing optimization.
fa: هنگام انجام بهینه‌سازی نسخه‌های WebP از تصاویر اصلی را درخواست کنید.

en: Optimize WebP Versions
fa: بهینه‌سازی نسخه‌های WebP

en: Optimize images and save backups of the originals in the same folder.
fa: بهینه‌سازی تصاویر و ذخیره پشتیبان از اصلی در همان پوشه

en: Optimize Original Images
fa: بهینه‌سازی تصاویر اصلی

en: Optimization Cron
fa: بهینه‌سازی Cron

en: If using Cloudflare, leave this setting %s and use Cloudflare API setting below.
fa: در صورت استفاده از Cloudflare، این تنظیم را %s کنید و از تنظیمات API Cloudflare در زیر استفاده کنید.

en: This option only works if %1$s is %2$s.
fa: این گزینه فقط اگر %1$s هست %2$s کار می کند.

en: Leave this option %1$s to allow communication with LiteSpeed CCSS server. If set to %2$s, Critical CSS will not be generated.
fa: این تنظیم را %1$s کنید تا ارتباط برقرار کنید با سرور CCSS LiteSpeed، اگر به %2$s تنظیم کنید، CSS بحرانی تولید نخواهد شد.

en: Generate Critical CSS
fa: ایجاد CSS بحرانی

en: When this option is turned %s, it will also load Google Fonts asynchronously.
fa: هنگامی که این تنظیم %s می شود، فونت گوگل نیز به صورت ناهمگام بارگیری خواهد شد.

en: Cleaned all critical CSS files.
fa: تمام فایل‌های CSS بحرانی پاکسازی شد.

en: This will inline the asynchronous CSS library to avoid render blocking.
fa: این کار کتابخانه CSS فوری را ایجاد می‌کند تا از مسدود کردن رندر جلوگیری شود.

en: Run Queue Manually
fa: اجرای دستی Queue

en: URL list in queue waiting for cron
fa: لیست URL در صف انتظار برای cron

en: Last requested cost
fa: آخرین مقدار درخواست شده

en: Last generated
fa: آخرین تولید شده

en: If set to %s this is done in the foreground, which may slow down page load.
fa: اگر به %s تنظیم شود، این کار در پیش‌زمینه انجام می‌شود، که ممکن است بارگذاری صفحه را کند کند.

en: Automatically generate critical CSS in the background via a cron-based queue.
fa: به طور خودکار CSS بحرانی را در پس‌زمینه از طریق یک خط مبتنی بر cron تولید می کند.

en: Generate Critical CSS In Background
fa: ایجاد CSS بحرانی در پس‌زمینه

en: Optimize CSS delivery.
fa: بهینه‌سازی تحویل CSS

en: This will delete all generated critical CSS files
fa: این همه فایل‌های Critical CSS ایجاد شده را حذف می کند.

en: This site utilizes caching in order to facilitate a faster response time and better user experience. Caching potentially stores a duplicate copy of every web page that is on display on this site. All cache files are temporary, and are never accessed by any third party, except as necessary to obtain technical support from the cache plugin vendor. Cache files expire on a schedule set by the site administrator, but may easily be purged by the admin before their natural expiration, if necessary.
fa: این سایت از ذخیره‌سازی به منظور تسهیل زمان واکنش سریع‌تر و تجربه کاربر بهتر استفاده می‌کند. Caching به طور بالقوه یک کپی از هر صفحه وب را که در این سایت نمایش داده می‌شود، ذخیره می‌کند. همه فایل‌های کش دار موقتی هستند، و هرگز توسط هیچ شخص ثالث دسترسی پیدا نمی‌شود، به جز آن که لازم باشد پشتیبانی فنی را از فروشنده متصل شونده کش دریافت کنید. پرونده‌های مخفی در یک برنامه زمانبندی توسط مدیر سایت منقضی می‌شوند، اما در صورت لزوم می‌تواند به راحتی توسط مدیریت قبل از انقضای طبیعی آن‌ها پاک‌سازی شود.

en: Enabling this option will cause log file size to grow quickly.
fa: فعال کردن این گزینه باعث می شود ایجاد فایل گزارش به سرعت افزایش یابد.

en: Log all WordPress filter hooks.
fa: گزارش همه فیلترهای هوک وردپرس

en: Disabling this may cause WordPress tasks triggered by AJAX to stop working.
fa: غیرفعال کردن این ممکن است وظیفه وردپرس را که توسط AJAX آغاز شده، متوقف کند.

en: Disable WordPress heartbeat to prevent AJAX calls from breaking debug logging.
fa: Heartbeat وردپرس را غیرفعال کنید تا از تماس با AJAX جلوگیری کند.

en: right now
fa: همین حالا

en: just now
fa: همین حالا

en: Removed %1$s images and saved %2$s successfully.
fa: %1$s تصویر حذف شد و %2$s فضا با موفقیت ذخیره شد.

en: Saved
fa: ذخیره شده

en: Last ran
fa: آخرین اجرا

en: You will be unable to Revert Optimization once the backups are deleted!
fa: هنگامی که پشتیبان گیری حذف می شود، قادر به بازگرداندن تصاویر بهینه نشده نخواهید بود.

en: This is irreversible.
fa: این کار غیر قابل برگشت است.

en: This will delete all of the backups of the original images.
fa: این گزینه همه پشتیبان‌های تصاویر اصلی را حذف می کند.

en: Remove Original Image Backups
fa: حذف پشتیبان تصاویر اصلی

en: Are you sure to remove all image backups?
fa: آیا مطمئنید که می‌خواهید تمام پشتیبان‌های تصاویر را حذف کنید؟

en: Total
fa: جمع

en: Files
fa: فایل‌ها

en: Last calculated
fa: آخرین محاسبه

en: Calculate Original Image Storage
fa: محاسبه فضای مصرفی تصاویر اصلی

en: Storage Optimization
fa: بهینه‌سازی فضای ذخیره

en: Enable replacement of WebP in %s elements that were generated outside of WordPress logic.
fa: جایگزینی WebP را در عناصر %s که خارج از منطق وردپرس ساخته شده است فعال کنید.

en: WebP For Extra srcset
fa: WebP برای srcset اضافی

en: Use the format %1$s or %2$s (element is optional).
fa: از فرمت %1$s یا %2$s (عنصر اختیاری است)

en: Only attributes listed here will be replaced.
fa: فقط ویژگی‌های ذکر شده در اینجا جایگزین خواهند شد.

en: Specify which element attributes will be replaced with WebP.
fa: مشخص کنید کدام ویژگی‌های عنصر با WebP جایگزین خواهد شد.

en: WebP Attribute To Replace
fa: مشخصه WebP برای جایگزینی

en: Only files within these directories will be pointed to the CDN.
fa: فقط فایل‌های موجود در این دایرکتوری به CDN اشاره می شود.

en: Included Directories
fa: شامل دایرکتوری‌ها

en: A Purge All will be executed when WordPress runs these hooks.
fa: پاکسازی همه، وردپرس این هوک‌ها را اجرا می کند.

en: Purge All Hooks
fa: پاکسازی تمام هوک‌ها

en: Purged all caches successfully.
fa: پاکسازی تمام کش موفق بود.

en: Forced cacheable
fa: قابل‌کش اجباری

en: Paths containing these strings will be cached regardless of no-cacheable settings.
fa: مسیرهای حاوی این رشته‌ها صرف نظر از تنظیمات غیر قابل کش شدن کش می شوند.

en: Force Cache URIs
fa: کش اجباری لینک‌ها

en: Exclude Settings
fa: تنظیمات استثنائات

en: This will disable LSCache and all optimization features for debug purpose.
fa: این کار LSCache و تمام ویژگی‌های بهینه‌سازی را برای هدف اشکال زدایی غیرفعال می کند.

en: Disable All Features
fa: غیرفعالسازی همه ویژگی‌ها

en: Opcode Cache
fa: کش Opcode

en: CSS/JS Cache
fa: کش CSS/JS

en: Destroy unfinished data successfully.
fa: اطلاعات ناتمام با موفقیت از بین رفتند.

en: This will also reset the credit level.
fa: همچنین سطح اعتبار را بازنشانی می کند.

en: Remove all previous unfinished image optimization requests.
fa: تمام درخواست‌های ناتمام قبلی بهینه‌سازی تصویر را حذف کنید.

en: Images failed with other errors
fa: تصاویر با خطاهای دیگر شکست خوردند.

en: Clean Up Unfinished Data
fa: پاکسازی اطلاعات ناتمام

en: Images with wrong meta
fa: تصاویر با اطلاعات اشتباه

en: Requested successfully.
fa: با موفقیت درخواست شد.

en: Separate multiple original URLs with a %s.
fa: جدا کردن URL اصلی چندگانه با %s

en: LiteSpeed Cache is disabled.
fa: LateSpeed Cache غیرفعال است.

en: Join Us on Slack
fa: به ما بپیوندید

en: Join the %s community.
fa: به انجمن %s ملحق شوید

en: Want to connect with other LiteSpeed users?
fa: آیا می خواهید با سایر کاربران LiteSpeed ارتباط برقرار کنید؟

en: Pushed %1$s to LiteSpeed optimization server, accepted %2$s.
fa: %1$s به سرور بهینه‌سازی LiteSpeed ارسال شد، %2$s پذیرفته شد.

en: Optimized successfully.
fa: با موفقیت بهینه شد.

en: Get it from <a %1$s>%2$s</a>.
fa: آن را از <a %1$s>%2$s</a> دریافت کنید.

en: Your API key is used to access %s APIs.
fa: کلید API شما برای دسترسی به API‌های %s استفاده می شود.

en: Your Email address on %s.
fa: آدرس ایمیل شما در %s

en: Use %s API functionality.
fa: از قابلیت %s API استفاده کنید.

en: To randomize CDN hostname, define multiple hostnames for the same resources.
fa: برای تصدیق نام میزبان CDN، چندین نام میزبان را برای همان منابع تعریف کنید.

en: Join LiteSpeed Slack community
fa: به LiteSpeed Slack ملحق شوید

en: Visit LSCWP support forum
fa: بازدید از انجمن پشتیبانی LSCWP

en: Read LiteSpeed Wiki
fa: بخوانید LiteSpeed Wiki

en: Rate %s on %s
fa: دادن امتیاز به %s در %s

en: Images notified to pull
fa: تصاویر اعلان شده برای فشرده سازی

en: Image files missing
fa: فایل تصویر از دست رفته

en: What is a group?
fa: گروه چیست؟

en: Update Status
fa: بروزرسانی وضعیت

en: %s image
fa: %s تصویر

en: %s group
fa: %s گروه

en: %s images
fa: %s تصویر

en: %s groups
fa: %s گروه

en: Guest
fa: مهمان

en: Crawler %s reached end of sitemap file.
fa: خزنده %s به پایان فایل Sitemap رسیده است.

en: These options will be invalid when using %s.
fa: هنگام استفاده از %s این گزینه‌ها ناموفق خواهند بود.

en: Exclude certain Custom Post Types in sitemap.
fa: برخی از انواع پست سفارشی را در نقشه سایت حذف کنید.

en: Sitemap Generation
fa: ساخت نقشه سایت

en: To crawl the site as a logged-in user, enter the user ids to be simulated.
fa: برای خزیدن سایت به عنوان یک کاربر وارد شده، شناسه کاربری را برای شبیه‌سازی وارد کنید.

en: Role Simulation
fa: شبیه‌سازی نقش

en: User API Key
fa: کلید API کاربر

en: running
fa: در حال اجرا

en: Size
fa: اندازه

en: Ended reason
fa: دلیل پایان

en: Last interval
fa: آخرین بازه

en: Current crawler started at
fa: خزنده فعلی شروع می شود در

en: Run time for previous crawler
fa: زمان اجرا برای خزنده قبلی

en: %d seconds
fa: %d ثانیه

en: Last complete run time for all crawlers
fa: آخرین زمان اجرای کامل برای همه خزنده‌ها

en: Current sitemap crawl started at
fa: خزیدن نقشه سایت فعلی در

en: Minify inline JS code.
fa: Minify inline JS کد

en: Minify inline CSS code.
fa: Minify inline CSS کد

en: Save transients in database when %1$s is %2$s.
fa: ذخیره نشست‌ها در پایگاه داده زمانی که %1$s هست %2$s

en: Store Transients
fa: نشست‌های فروشگاه

en: If %1$s is %2$s, then %3$s must be populated!
fa: اگر %1$s هست %2$s، سپس %3$s باید پر شود.

en: Server allowed max value
fa: سرور اجازه حداکثر مقدار مجاز را داد

en: Server enforced value
fa: سرور مقدار را اعمال کرد

en: Server allowed min value
fa: سرور مجاز به حداقل مقدار

en: NOTE
fa: نکته

en: Advanced Network
fa: شبکه پیشرفته

en: Server variable(s) %s available to override this setting.
fa: متغیرهای موجود سرور %s برای لغو این تنظیم است.

en: Reset the entire opcode cache successfully.
fa: بازنشانی کش ورودی‌های opcode موفق بود.

en: Opcode cache is not enabled.
fa: حافظه کش Opcode فعال نیست.

en: Imported setting file %s successfully.
fa: فایل تنظیم %s با موفقیت درون‌ریزی است.

en: Import failed due to file error.
fa: درون‌ریزی به علت خطا در فایل انجام نشد.

en: How to Fix Problems Caused by CSS/JS Optimization.
fa: چگونگی رفع مشکلات ناشی از بهینه‌سازی CSS/JS

en: This will generate extra requests to the server, which will increase server load.
fa: این درخواست‌های اضافی را برای سرور ایجاد می کند که بار سرور را افزایش می دهد.

en: When a vistor hovers over a page link, preload that page. This will speed up the visit to that link.
fa: وقتی یک vistor موس را روی یک پیوند صفحه قرار می دهد، آن صفحه را پیش بارگذاری کنید. این بازدید از این لینک را سرعت می بخشد.

en: Instant Click
fa: کلیک فوری

en: Reset the entire opcode cache
fa: بازنشانی ورودی‌های کش Opcode

en: This will import settings from a file and override all current LiteSpeed Cache settings.
fa: این تنظیمات را از یک فایل وارد می کند و تمام تنظیمات فعلی LiteSpeed Cache را لغو می کند.

en: Last imported
fa: آخرین وارد شده

en: Import
fa: وارد كردن

en: Import Settings
fa: تنظیمات واردات

en: This will export all current LiteSpeed Cache settings and save as a file.
fa: این همه تنظیمات فعلی LiteSpeed Cache را صادر و به عنوان یک فایل ذخیره می کند.

en: Last exported
fa: آخرین صادر شده

en: Export
fa: صادرات

en: Export Settings
fa: تنظیمات صادرات

en: LiteSpeed Cache Import / Export
fa: واردات/صادرات کش لایت اسپید

en: Import / Export
fa: واردات/صادرات

en: Use keep-alive connections to speed up cache operations.
fa: برای سرعت بخشیدن به عملیات کش سازی، از اتصالات زنده استفاده کنید.

en: Database to be used
fa: استفاده از پایگاه داده

en: Redis Database ID
fa: شناسه پایگاه داده Redis

en: Specify the password used when connecting.
fa: رمز عبور مورد استفاده هنگام اتصال را مشخص کنید.

en: Password
fa: گذرواژه

en: Only available when %s is installed.
fa: فقط در دسترس است هنگامی که %s نصب شده است.

en: Username
fa: نام کاربری

en: Your %s Hostname or IP address.
fa: %s نام میزبان یا آدرس IP شما

en: Method
fa: روش

en: Purge all object caches successfully.
fa: پاکسازی همه object cacheها موفق بود.

en: Object cache is not enabled.
fa: کش پنهان فعال نیست.

en: Improve wp-admin speed through caching. (May encounter expired data)
fa: بهبود سرعت wp-admin از طریق کش سازی (ممکن است داده‌های منقضی شده روبرو شود)

en: Cache Wp-Admin
fa: کش Wp-Admin

en: Persistent Connection
fa: اتصال پایدار

en: Do Not Cache Groups
fa: گروه‌ها را کش نکنید

en: Groups cached at the network level.
fa: گروه‌ها در سطح شبکه کش می شوند.

en: Global Groups
fa: گروه‌های جهانی

en: Connection Test
fa: تست اتصال

en: %s Extension
fa: %s پسوند

en: Status
fa: وضعیت

en: Default TTL for cached objects.
fa: پیش‌فرض TTL برای کالاهای کش شده

en: Default Object Lifetime
fa: طول عمر پیش‌فرض

en: Port
fa: پورت

en: Host
fa: میزبان

en: Use object cache functionality.
fa: از قابلیت object cache استفاده کنید.

en: Failed
fa: ناموفق

en: Passed
fa: سپری شده

en: Not Available
fa: در دسترس نیست

en: Recommended default value
fa: مقدار پیش‌فرض پیشنهادی

en: Purge all the object caches
fa: پاکسازی همه object caches

en: Failed to communicate with Cloudflare
fa: با Cloudflare ارتباط برقرار نشد.

en: Communicated with Cloudflare successfully.
fa: با Cloudflare با موفقیت ارتباط برقرار شد.

en: No available Cloudflare zone
fa: منطقه Cloudflare موجود نیست.

en: Notified Cloudflare to purge all successfully.
fa: اعلان پاکسازی همه به Cloudflare با موفقیت انجام شد.

en: Cloudflare API is set to off.
fa: API Cloudflare تنظیم شده است.

en: Notified Cloudflare to set development mode to %s successfully.
fa: اعلان به Cloudflare برای تنظیم حالت توسعه به %s با موفقیت انجام شد.

en: Once saved, it will be matched with the current list and completed automatically.
fa: پس از ذخیره شدن، آن را با لیست موجود مطابقت داده و به طور خودکار تکمیل می شود.

en: You can just type part of the domain.
fa: شما فقط می‌توانید بخشی از دامنه را تایپ کنید.

en: Domain
fa: دامنه

en: Global API Key
fa: کلید جهانی API

en: This can be managed from <a %2$s>%1$s</a>.
fa: این را می‌توان از <a %2$s>%1$s</a> مدیریت کرد.

en: Cloudflare API
fa: API Cloudflare

en: Purge Everything
fa: پاکسازی همه چیز

en: Cloudflare Cache
fa: حافظه Cloudflare

en: Development Mode will be turned off automatically after three hours.
fa: حالت توسعه به طور خودکار پس از سه ساعت خاموش می شود.

en: Temporarily bypass Cloudflare cache. This allows changes to the origin server to be seen in realtime.
fa: به طور موقت حافظه Cloudflare را دور بزن این اجازه می دهد تا تغییرات در سرور مبدا در زمان واقعی دیده شود.

en: Development mode will be automatically turned off in %s.
fa: حالت توسعه به صورت خودکار در %s خاتمه می یابد.

en: Current status is %s.
fa: وضعیت فعلی %s

en: Current status is %1$s since %2$s.
fa: وضعیت فعلی %1$s از %2$s

en: Check Status
fa: بررسی وضعیت

en: Turn OFF
fa: خاموش

en: Turn ON
fa: روشن

en: Development Mode
fa: حالت توسعه

en: Cloudflare Zone
fa: ناحیه Cloudflare

en: Cloudflare Domain
fa: دامنه Cloudflare

en: Please go to Settings to turn Cloudflare API on before use the following functionalities.
fa: قبل از استفاده از ویژگی‌های زیر، به تنظیمات بروید تا API Cloudflare را فعال کنید.

en: The current IAPI key must be reset after changing home URL or domain before making any further optimization requests.
fa: کلید API فعلی باید قبل از هر گونه درخواست بهینه‌سازی بیشتر پس از تغییر URL اصلی یا دامنه تنظیم مجدد شود.

en: Reset IAPI Key
fa: بازنشانی کلید API

en: Reset IAPI key successfully.
fa: بازنشانی کلید API با موفقیت انجام شد.

en: Larger numbers will generate fewer files, which is better for achieving higher page scores, but can cause heavy memory usage.
fa: اعداد بزرگتر فایل‌های کمتر تولید می کنند که بهتر است برای دستیابی به نمرات صفحه بالاتر، اما می‌تواند باعث استفاده از حافظه‌های سنگین شود.

en: Specify the maximum size in megabytes for combined files.
fa: حداکثر اندازه را در مگابایت برای فایل‌های ترکیبی مشخص کنید.

en: Max Combined File Size
fa: حداکثر اندازه فایل ترکیبی

en: Remove the comments inside of JS/CSS files when minifying.
fa: حذف کامنت‌های داخل JS/CSS هنگام minify کردن آنها

en: Remove Comments
fa: حذف کامنت‌ها

en: For example
fa: برای مثال

en: Prefetching DNS can reduce latency for visiters.
fa: واکشی اولیه DNS می‌تواند زمان تأخیر را برای بازدیدکنندگان کاهش دهد.

en: DNS Prefetch
fa: واکشی اولیه DNS

en: Adding Style to Your Lazy-Loaded Images
fa: افزودن استایل به بارگذاری تنبل تصاویر شما

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Static file type links to be replaced by CDN links.
fa: پیوند‌های فایل‌های استاتیک با لینک‌های CDN جایگزین می شوند.

en: CDN Mapping
fa: نقشه برداری CDN

en: For example, to drop parameters beginning with %s, %s can be used here.
fa: برای مثال، برای رها کردن پارامترهای شروع با %s ،%s می‌توان در اینجا استفاده کرد.

en: Ignore certain query strings when caching.
fa: نادیده گرفتن رشته‌های query هنگام کش

en: Drop Query String
fa: رشته Drop Query

en: Enable this option if you are using both HTTP and HTTPS in the same domain and are noticing cache irregularities.
fa: این گزینه را فعال کنید اگر از HTTP و HTTPS در همان دامنه استفاده می کنید و نادیده گرفته شده است.

en: Improve HTTP/HTTPS Compatibility
fa: بهبود سازگاری HTTP/HTTPS

en: No image found.
fa: تصویری یافت نشد.

en: Remove all previous image optimization requests/results, revert completed optimizations, and delete all optimization files.
fa: تمام درخواست‌ها/نتایج بهینه‌سازی‌های قبلی، بازگردانی تصاویر بهینه شده و همه فایل‌های بهینه شده را حذف می کند.

en: Destroy All Optimization Data!
fa: نابود کردن تمام داده‌های بهینه شده!

en: Scan for any new unoptimized image thumbnail sizes and resend necessary image optimization requests.
fa: برای بهینه‌سازی هر اندازه تصاویر بندانگشتی اسکن کنید و درخواست بهینه‌سازی تصویر برای موارد مورد نیاز را دوباره ارسال کنید.

en: Send New Thumbnail Requests
fa: ارسال درخواست تصاویر بندانگشتی جدید

en: Number of images in one image group (%s) exceeds the credit (%s)
fa: تعداد تصاویر در یک گروه تصویر (%s) بیش از اعتبار (%s)

en: This will increase the size of optimized files.
fa: این اندازه فایل‌های بهینه‌سازی شده را افزایش می دهد.

en: Preserve EXIF data (copyright, GPS, comments, keywords, etc) when optimizing.
fa: در هنگام بهینه‌سازی داده‌های EXIF (کپی رایت، GPS، نظرات، کلمات کلیدی و ...) را ذخیره کنید.

en: Clear Log
fa: پاکسازی گزارش

en: Failed to communicate with LiteSpeed image server
fa: با سرور تصویر LiteSpeed ارتباط برقرار نشد.

en: To test the cart, visit the <a %s>FAQ</a>.
fa: برای تست سبد خرید، به <a %s>FAQ</a> مراجعه کنید.

en:  %s ago
fa:  %s پیش

en: Original saved %s
fa: اورجینال ذخیره شده %s

en: WebP saved %s
fa: WebP ذخیره شده %s

en: If you run into any issues, please refer to the report number in your support message.
fa: اگر هر مشکلی دارید، لطفا به شماره گزارش در پیام پشتیبانی خود ارجاع دهید.

en: Report Summary
fa: خلاصه گزارش

en: This will also generate an API key from LiteSpeed's Server.
fa: این همچنین یک کلید API از سرور LiteSpeed ایجاد خواهد کرد.

en: Last pull initiated by cron at %s.
fa: آخرین کش توسط cron در %s آغاز شده است.

en: Images will be pulled automatically if the cron job is running.
fa: اگر cron job در حال اجرا باشد، تصاویر به صورت خودکار فشرده می شوند.

en: Only press the button if the pull cron job is disabled.
fa: فقط اگر pull cron job غیرفعال است، دکمه را فشار دهید.

en: Pull Images
fa: فشرده سازی تصاویر

en: This process is automatic.
fa: این فرایند اتوماتیک است.

en: You can send at most %s images at once.
fa: شما می‌توانید حداکثر %s تصویر را در یک بار فشرده کنید.

en: Last Request
fa: آخرین درخواست

en: Images failed to notify
fa: اعلان تصاویر ناموفق

en: Images failed to fetch
fa: دریافت تصاویر ناموفق

en: Images Pulled
fa: تصاویر فشرده شده

en: Credit recovers with each successful pull.
fa: اعتبار با هر ارسال موفقیت آمیز بهبود می یابد.

en: Credit
fa: اعتبار

en: Level
fa: سطح

en: Report
fa: گزارش

en: Message from LiteSpeed image server
fa: پیام از سرور تصویر LiteSpeed

en: Send this report to LiteSpeed. Refer to this report number when posting in the WordPress support forum.
fa: این گزارش را به LiteSpeed ارسال کنید. هنگام ارسال در انجمن پشتیبانی وردپرس، به این شماره گزارش مراجعه کنید.

en: Send To LiteSpeed
fa: ارسال به LiteSpeed

en: Report date
fa: تاریخ گزارش

en: Report number
fa: شماره گزارش

en: LiteSpeed Report Number
fa: شماره گزارش LiteSpeed

en: Privately cache cart when not empty.
fa: زمانی که سبد خرید خالی نیست به طور خصوصی کش کنید.

en: Privately Cache Cart
fa: کش خصوصی سبد خرید

en: LiteSpeed Optimization
fa: بهینه‌سازی LiteSpeed

en: This will also add a preconnect to Google for faster Google Fonts downloading.
fa: این کار همچنین برای دانلود سریع‌تر فونت‌های Google پیش اتصال را اضافه خواهد کرد.

en: Load Google Fonts Asynchronously
fa: بارگیری ناهمگام فونت‌های گوگل

en: The amount of time, in seconds, that files will be stored in browser cache before expiring. Minimum is %s seconds.
fa: مقدار زمان، به ثانیه، که فایل‌ها قبل از انقضای در حافظه پنهان مرورگر کش می شوند. حداقل %s ثانیه است.

en: Browser Cache TTL
fa: کش مرورگر TTL

en: Results can be checked in <a %s>Media Library</a>.
fa: نتایج را می‌توان در <a %s>Media Library</a>. بررسی کرد.

en: Switch back to using optimized images.
fa: بازگشت به استفاده مجدد از تصاویر بهینه شده

en: Re-do Optimization
fa: بهینه‌سازی مجدد

en: Revert all optimized images back to their original versions.
fa: تمام تصاویر بهینه شده را به نسخه اصلی خود بازگردانید.

en: Undo Optimization
fa: بازگرداندن بهینه‌سازی

en: Switch all images in the media library back to their original unoptimized versions.
fa: همه تصاویر در کتابخانه رسانه را به نسخه‌های اصلی خود تغییر دهید.

en: Revert Optimization
fa: برگشت بهینه‌سازی

en: Learn More
fa: اطلاعات بیشتر

en: Elements with attribute %s in html code will be excluded from moving to top/bottom.
fa: عناصر با ویژگی %s در کد HTML از حرکت به بالا/پایین حذف خواهند شد.

en: Elements with attribute %s in html code will be excluded from moving to top.
fa: عناصر با ویژگی %s در کد HTML از حرکت به بالا حذف خواهند شد.

en: Images optimized and pulled
fa: تصاویر بهینه‌سازی شده و فشرده شده‌

en: Images requested
fa: تصاویر درخواست شده

en: Images not yet requested
fa: تصاویر درخواست داده نشده

en: Images total
fa: همه تصاویر

en: Switched to optimized file successfully.
fa: تغییر به فایل بهینه‌سازی شده با موفقیت انجام شد.

en: Restored original file successfully.
fa: فایل اصلی با موفقیت بازیابی شد.

en: Enabled WebP file successfully.
fa: فعالسازی فایل WebP موفق بود.

en: Disabled WebP file successfully.
fa: غیرفعالسازی فایل WebP موفق بود.

en: Disabling this will stop the cron job responsible for fetching optimized images from LiteSpeed's Image Server.
fa: این کار باعث توقف cron job برای fetching تصاویر بهینه از سرور Image LiteSpeed's می‌شود.

en: Significantly improve load time by replacing images with their optimized %s versions.
fa: به طور قابل توجهی زمان بارگذاری را با جایگزینی تصاویر با نسخه‌های بهینه شده %s بهبود می بخشد.

en: Image WebP Replacement
fa: تعویض تصویر WebP

en: Network Media Settings
fa: تنظیمات رسانه‌های شبکه

en: Selected roles will be excluded from cache.
fa: نقش‌های انتخاب شده از کش حذف خواهند شد.

en: Pushed %1$s groups with %2$s images to LiteSpeed optimization server, accepted %3$s groups with %4$s images.
fa: %1$s گروه با %2$s تصویر به سرور بهینه‌سازی LiteSpeed ارسال شد، %3$s گروه با %4$s تصویر قبول شد.

en: Failed to parse data from LiteSpeed IAPI server: %s
fa: تجزیه داده‌ها از سرور لایت اسپید IAPI شکست خورد: %s

en: Failed to push to LiteSpeed server
fa: فشرده سازی به سرور لایت اسپید شکست خورد.

en: Tuning
fa: تراز

en: Selected roles will be excluded from all optimizations.
fa: نقش‌های انتخاب شده از تمام بهینه‌سازی‌ها حذف خواهند شد.

en: Role Excludes
fa: استثنائات نقش

en: Only set to %s when changing the order of combined and uncombined JS is needed.
fa: فقط زمانی به %s تنظیم کنید که ترتیب قرارگیری JS ترکیب شده و ترکیب نشده مهم است.

en: Load combined JS files before other JS files.
fa: بارگذاری فایل‌های JS ترکیب شده قبل از سایز فایل‌های JS

en: Combined JS Priority
fa: اولویت JS ترکیب شده

en: Only set to %s when changing the order of combined and uncombined CSS is needed.
fa: فقط زمانی به %s تنظیم کنید که ترتیب قرارگیری CSS ترکیب شده و ترکیب نشده مهم است.

en: Set to %s by default.
fa: به طور پیشفرض به %s تنظیم کنید.

en: Load combined CSS files before other CSS files.
fa: بارگذاری فایل‌های CSS ترکیب شده قبل از سایر فایل‌های CSS

en: Combined CSS Priority
fa: اولویت CSS ترکیبی

en: Tuning Settings
fa: تراز تنظیمات

en: If the tag slug is not found, the tag will be removed from the list on save.
fa: اگر نامک برچسب یافت نشد، برچسب از لیست در هنگام ذخیره حذف خواهد شد.

en: If the category slug is not found, the category will be removed from the list on save.
fa: اگر نامک دسته پیدا نشود، دسته از لیست در هنگام ذخیره حذف خواهد شد.

en: After LiteSpeed's Image Optimization Server finishes optimization, it will notify your site to pull the optimized images.
fa: پس از اینکه بهینه‌سازی تصاویر سرور لایت اسپید به پایان برسد، اعلانی به شما می‌دهد تا تصاویر بهینه شده را دریافت کنید.

en: This will send the optimization request and the images to LiteSpeed's Image Optimization Server.
fa: این درخواست بهینه‌سازی و تصاویر را به سرور بهینه‌سازی تصویر LiteSpeed ارسال می کند.

en: Send Optimization Request
fa: ارسال درخواست بهینه‌سازی

en: Image Information
fa: اطلاعات تصویر

en: This will communicate with LiteSpeed's Image Optimization Server and retrieve the most recent status.
fa: این با سرور بهینه‌سازی تصویر LiteSpeed ارتباط برقرار می کند و آخرین وضعیت را بازیابی می کند.

en: Total Reduction
fa: کل کاهش

en: Optimization Summary
fa: خلاصه بهینه‌سازی

en: LiteSpeed Cache Image Optimization
fa: بهینه‌سازی تصاویر کش لایت اسپید

en: Image Optimization
fa: بهینه‌سازی تصویر

en: Communicated with LiteSpeed Image Optimization Server successfully.
fa: با سرور بهینه‌سازی تصویر LiteSpeed با موفقیت ارتباط برقرار کرد.

en: IAPI Error %s
fa: خطای IAPI %s

en: If there is any JS error related to %1$s when enabled %2$s, please turn on this option.
fa: اگر هر خطای JS مربوط %1$s در هنگام فعال بودن %2$s وجود داشت، لطفا این گزینه را تغییر دهید.

en: Improve compatibility with inline JS by preventing jQuery optimization. (Recommended Setting: %s)
fa: بهبود سازگاری با JS inline با جلوگیری از بهینه‌سازی جی کوئری (تنظیم توصیه شده: %s)

en: Exclude JQuery
fa: استثنا جی کوئری

en: Listed JS files will not be deferred.
fa: فایل‌های JS لیست شده تعلیق نخواهند شد.

en: JS Deferred Excludes
fa: استثنائات JS تاخیری

en: For example, %s can be used for a transparent placeholder.
fa: به عنوان مثال: %s می‌تواند برای یک نگهدارنده شفاف استفاده شود.

en: By default a gray image placeholder %s will be used.
fa: به طور پیش‌فرض یک تصویر خاکستری نگهدارنده %s مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

en: This can be predefined in %2$s as well using constant %1$s, with this setting taking priority.
fa: این می‌تواند در %2$s و با استفاده از ثابت %1$s از قبل تعریف شود، با این تنظیمات اولویت دارد.

en: Specify a base64 image to be used as a placeholder while other images finish loading.
fa: یک تصویر base64 مشخص کنید تا به عنوان نگهدارنده استفاده شود در حالی که سایر تصاویر بارگیری را تمام می‌کنند.

en: Lazy Load Image Placeholder
fa: نگهدارنده لود تنبل تصاویر

en: Elements with attribute %s in html code will be excluded.
fa: عناصر با صفت %s در کد HTML حذف خواهند شد.

en: Filter %s is supported.
fa: فیلتر %s پشتیبانی می شود.

en: Listed images will not be lazy loaded.
fa: تصاویر لیست شده بارگذاری تنبل نمی شود.

en: Lazy Load Image Excludes
fa: استثنا تصاویر از بارگذاری تنبل

en: Improve page load time by loading jQuery from a remote CDN service instead of locally.
fa: بهبود زمان بارگذاری صفحه با بارگذاری جی کوئری از یک سرویس CDN از راه دور به جای سرویس محلی

en: Load JQuery Remotely
fa: بارگذاری JQuery از راه دور

en: No optimization
fa: بدون بهینه‌سازی

en: Prevent any optimization of listed pages.
fa: جلوگیری از بهینه‌سازی صفحات ذکر شده

en: URI Excludes
fa: استثنائات URL

en: Stop loading wordpress.org emoji. Browser default emoji will be displayed instead.
fa: توقف بارگذاری emoticon wordpress.org. Emoji به طور پیش‌فرض اموجی‌های مرورگر به جای آن نمایش داده می شود.

en: Listed JS files will not be minified/combined.
fa: فایل‌های JS لیست شده minify/ترکیب نمی شوند.

en: Both full URLs and partial strings can be used.
fa: هر دو URL کامل و رشته‌های جزئی می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

en: Listed CSS files will not be minified/combined.
fa: فایل‌های CSS لیست شده minify/ترکیب نمی شوند.

en: Failed to create Optimizer table. Please follow <a %s>Table Creation guidance from LiteSpeed Wiki</a> to finish setup.
fa: جدول بهینه‌سازی ایجاد نشد. لطفا <a %s>راهنمای ایجاد جدول</a> را برای پایان دادن به راه اندازی دنبال کنید.

en: Load iframes only when they enter the viewport.
fa: لود آی‌فریم فقط وقتی که به محل نمایش وارد می شوند.

en: Lazy Load Iframes
fa: آی‌فریم لود تنبل

en: This can improve page loading time by reducing initial HTTP requests.
fa: این می‌تواند با کاهش درخواست اولیه HTTP، زمان بارگذاری صفحه را بهبود بخشد.

en: Load images only when they enter the viewport.
fa: بارگذاری تصاویر زمانی که آنها به محل نمایش وارد می شوند.

en: Lazy Load Images
fa: بارگذاری تنبل تصاویر

en: Media Settings
fa: تنظیمات رسانه

en: For example, for %s, %s and %s can be used here.
fa: به عنوان مثال: برای %s ،%s و %s می‌توان در اینجا استفاده کرد.

en: Wildcard %1$s supported (match zero or more characters). For example, to match %2$s and %3$s, use %4$s.
fa: Wildcard %1$s پشتیبانی شده (مطابقت صفر یا بیشتر از کاراکترها). برای مثال، برای مطابقت با %2$s و %3$s، از %4$s استفاده کنید.

en: To match the beginning, add %s to the beginning of the item.
fa: برای مطابقت با شروع، %s را به ابتدای آیتم اضافه کنید.

en: For example, for %s, %s can be used here.
fa: برای مثال، برای %s ،%s می‌توان در اینجا استفاده کرد.

en: Media
fa: رسانه‌

en: Purge all and clean all minified/combined CSS/JS data
fa: پاکسازی همه و پاکسازی اطلاعات minified/ترکیب شده CSS/JS

en: Clean CSS/JS Optimizer
fa: پاکسازی بهینه‌سازی CSS/JS

en: Maybe later
fa: شاید بعدا

en: I've already left a review
fa: من قبلا یک بررسی را انجام داده‌ام.

en: Welcome to LiteSpeed
fa: به LiteSpeed خوش آمدید

en: Clean all CSS/JS optimizer data successfully.
fa: پاکسازی اطلاعات بهینه‌سازی CSS/JS موفق بود.

en: Remove WordPress Emoji
fa: حذف Emoji وردپرس

en: More settings
fa: تنظیمات بیشتر

en: Private cache
fa: کش خصوصی

en: Non cacheable
fa: غیرقابل‌کش

en: Mark this page as
fa: علامتگذاری این صفحه به‌عنوان

en: Purge this page
fa: پاکسازی این صفحه

en: Doing so can help reduce resource contention and improve performance.
fa: انجام این کار می‌تواند به کاهش منابع مصرفی و بهبود عملکرد کمک کند.

en: Load JS Deferred
fa: بارگذاری JS با تاخیر

en: Specify critical CSS rules for above-the-fold content when enabling %s.
fa: قوانین CSS بحرانی را برای محتوای above-the-fold تا هنگامی که %s را ممکن می‌سازد، مشخص کنید.

en: Critical CSS Rules
fa: قوانین CSS بحرانی

en: Load CSS Asynchronously
fa: بارگذاری CSS ناهمگام

en: Prevent google fonts from loading on all your pages.
fa: از بارگذاری فونت گوگل در تمام صفحات خود جلوگیری کنید.

en: Remove Google Fonts
fa: حذف فونت‌های گوگل

en: This can improve your speed score in services like Pingdom, GTmetrix and PageSpeed.
fa: این می‌تواند نمره سرعت شما را در خدمات مانند Pingdom ،GTmetrix و PageSpeed بهبود دهد.

en: Remove query strings from static resources.
fa: حذف رشته‌های Query از منابع استاتیک

en: Remove Query Strings
fa: حذف رشته‌های Query

en: user agents
fa: User Agents

en: cookies
fa: کوکی‌ها

en: You can turn on browser caching in server admin too. <a %s>Learn more about LiteSpeed browser cache setting</a>.
fa: شما می‌توانید در سرور مدیریت و همچنین در مرورگر کش سازی را خاموش کنید.<a %s> درباره تنظیمات پنهان مرورگر LiteSpeed بیشتر بدانید</a>

en: Browser caching stores static files locally in the user's browser. Turn on this setting to reduce repeated requests for static files.
fa: کش سازی مرورگر فایل‌های استاتیک محلی را در مرورگر کاربر کش می کند. این تنظیم را برای کاهش درخواست‌های مکرر برای فایل‌های استاتیک فعال کنید.

en: Browser Cache
fa: کش مرورگر

en: tags
fa: برچسب‌ها

en: Do Not Cache Tags
fa: برچسب‌ها را کش نکنید

en: To exclude %1$s, insert %2$s.
fa: برای حذف %1$s، وارد کنید %2$s

en: categories
fa: دسته‌بندی‌ها

en: To prevent %s from being cached, enter it here.
fa: برای جلوگیری از کش شدن از %s، اینجا را وارد کنید.

en: Do Not Cache Categories
fa: دسته‌بندی‌ها را کش نکنید

en: Query string containing these parameters will not be cached.
fa: رشته Query حاوی این پارامترها کش نخواهد شد.

en: Do Not Cache Query Strings
fa: رشته‌های Query را کش نکنید

en: Paths containing these strings will not be cached.
fa: مسیرهای حاوی این رشته‌ها کش نخواهند شد.

en: Do Not Cache URIs
fa: URI‌ها را کش نکنید

en: The logs will be outputted to %s.
fa: گزارش‌های مربوطه به %s

en: One per line.
fa: در هر خط یک عدد

en: URI Paths containing these strings will NOT be cached as public.
fa: مسیرهای URI حاوی این رشته‌ها به عنوان عمومی کش نمی شوند.

en: Private Cached URIs
fa: کش لینک‌های خصوصی

en: Site options saved.
fa: تنظیم‌های سایت کش شد.

en: Paths containing these strings will not be served from the CDN.
fa: مسیرهای حاوی این رشته‌ها از CDN نمی گذرند.

en: Exclude Path
fa: حذف مسیر

en: This will affect all tags containing attributes: %s %s %s.
fa: این همه برچسب‌ها حاوی صفات را تحت تاثیر قرار می دهد: %s %s %s

en: Include File Types
fa: شامل انواع فایل‌ها

en: Serve all JavaScript files through the CDN. This will affect all enqueued WP JavaScript files.
fa: تمام فایلهای جاوا اسکریپت را از طریق CDN بگذرانید. این کار تمام فایلهای جاوا اسکریپت WP-enabled را تحت تاثیر قرار می دهد.

en: Include JS
fa: شامل JS

en: Serve all CSS files through the CDN. This will affect all enqueued WP CSS files.
fa: تمام فایل‌های CSS را از طریق CDN بگذرانید. این همه فایلهای CSS WP enqueued را تحت تاثیر قرار می دهد.

en: Include CSS
fa: شامل CSS

en: Serve all image files through the CDN. This will affect all attachments, HTML %s tags, and CSS %s attributes.
fa: تمام فایل‌های تصویر را از طریق CDN بگذرانید. این همه پیوست‌ها، برچسب‌های HTML %s و ویژگی‌های CSS %s را تحت تاثیر قرار می دهد.

en: Include Images
fa: شامل تصاویر

en: CDN URL to be used. For example, %s
fa: آدرس CDN مورد استفاده قرار می گیرد به عنوان مثال: %s

en: CDN URL
fa: آدرس CDN

en: Site URL to be served through the CDN. Beginning with %1$s. For example, %2$s.
fa: URL سایت از طریق CDN می گذرند. شروع با %1$s به عنوان مثال: %2$s

en: Original URLs
fa: URL‌های اصلی

en: Enable Content Delivery Network use.
fa: استفاده از Content Delivery Network را فعال کنید.

en: Enable CDN
fa: فعالسازی CDN

en: CDN Settings
fa: تنظیمات CDN

en: OFF
fa: خاموش

en: ON
fa: روشن

en: Notified LiteSpeed Web Server to purge CSS/JS entries.
fa: پاکسازی ورودی‌های CSS/JS به LiteSpeed Web Server اعلام شد.

en: Minify HTML content.
fa: Minify محتویات HTML

en: Specify how long, in seconds, CSS/JS files are cached. Minimum is %1$s seconds.
fa: مشخص کنید چه مدت، به ثانیه، فایل‌های CSS/JS کش می شوند. حداقل %1$s ثانیه است.

en: CSS/JS Cache TTL
fa: CSS/JS کش TTL

en: JS Excludes
fa: استثنائات JS

en: Pre-send internal JS files to the browser before they are requested. (Requires the HTTP/2 protocol)
fa: قبل از ارسال فایل های JS داخلی به مرورگر قبل از آنها خواسته می شود. (نیاز به پروتکل HTTP/2)

en: Combine JS files.
fa: ترکیب فایل‌های JS

en: JS Combine
fa: ترکیب JS

en: Minify JS files.
fa: Minify فایل JS

en: CSS Excludes
fa: استثنائات CSS

en: Pre-send internal CSS files to the browser before they are requested. (Requires the HTTP/2 protocol)
fa: قبل از ارسال فایل های CSS داخلی به مرورگر قبل از آنها خواسته می شود. (نیاز به پروتکل HTTP/2)

en: Combine CSS files.
fa: ترکیب فایل‌های CSS

en: CSS Combine
fa: ترکیب CSS

en: Minify CSS files.
fa: Minify فایل CSS

en: Please test thoroughly when enabling any option in this list. After changing Minify/Combine settings, please do a Purge All action.
fa: لطفا هر گونه گزینه ای را در این لیست تست کنید. بعد از تغییر تنظیمات Minify/Combine، لطفا همه فعالیت‌ها را خاتمه دهید.

en: Optimize
fa: بهینه‌سازی

en: This will purge all minified/combined CSS/JS entries only
fa: این تمام ورودی‌های minified/ترکیب شده CSS/JS را پاکسازی می‌کند.

en: Optimization Settings
fa: تنظیمات بهینه‌سازی

en: Purge error pages, including 500 pages
fa: پاکسازی صفحات خطا، از جمله 500 صفحات

en: Purge 500 Error
fa: پاکسازی 500 خطا

en: Purge error pages, including %s pages
fa: پاکسازی صفحات خطا، از جمله %s صفحات

en: Purge %s Error
fa: پاکسازی %s خطا

en: Database Optimizer
fa: بهینه‌سازی پایگاه داده

en: Optimize all tables in your database
fa: بهینه‌سازی تمام جداول در پایگاه داده

en: Optimize Tables
fa: بهینه‌سازی جداول

en: Clean all transient options
fa: پاکسازی داده‌های گذرای

en: All Transients
fa: داده‌های گذرا

en: Clean expired transient options
fa: پاکسازی داده‌های گذرای منقضی شده

en: Expired Transients
fa: نشست‌های منقضی شده

en: Clean all trackbacks and pingbacks
fa: پاکسازی Trackbacks و Pingbacks

en: Clean all trashed comments
fa: پاکسازی دیدگاه‌های زباله‌دان

en: Trashed Comments
fa: دیدگاه‌های زباله‌دان

en: Clean all spam comments
fa: پاکسازی دیدگاه‌های اسپم

en: Spam Comments
fa: دیدگاه‌های اسپم

en: Clean all trashed posts and pages
fa: پاکسازی تمام پست‌های زباله‌دن

en: Trashed Posts
fa: پست‌های زباله‌دان

en: Clean all auto saved drafts
fa: پاکسازی تمام پیش‌نویس‌های خودکار

en: Auto Drafts
fa: پیش‌نویس‌های خودکار

en: Clean all post revisions
fa: پاکسازی تمام ویرایش‌های پست

en: Post Revisions
fa: ویرایش‌های پست

en: Clean All
fa: پاکسازی همه

en: LiteSpeed Cache Network Management
fa: مدیریت شبکه LiteSpeed Cache

en: DB Optimizer
fa: بهینه‌سازی DB

en: Optimized all tables.
fa: تمام جداول بهینه‌سازی شده‌اند!

en: Clean all transients successfully.
fa: پاکسازی داده‌های گذرا موفق بود.

en: Clean expired transients successfully.
fa: پاکسازی داده‌های گذرای منقضی شود موفق بود.

en: Clean trackbacks and pingbacks successfully.
fa: پاکسازی Trackbacks و Pingbacks موفق بود.

en: Clean trashed comments successfully.
fa: پاکسازی دیدگاه‌های زباله‌دان موفق بود.

en: Clean spam comments successfully.
fa: پاکسازی دیدگاه‌های اسپم موفق بود.

en: Clean trashed posts and pages successfully.
fa: پاکسازی پست‌های زباله‌دان موفق بود.

en: Clean auto drafts successfully.
fa: پاکسازی پیش‌نویس‌های خودکار موفق بود.

en: Clean post revisions successfully.
fa: پاکسازی ویرایش‌های پست موفق بود.

en: Clean all successfully.
fa: پاکسازی موفق بود.

en: Specify how long, in seconds, private pages are cached. Minimum is %1$s seconds. Maximum is %2$s seconds.
fa: مشخص کنید چه مدت، به ثانیه، صفحات خصوصی کش می شوند. حداقل %1$s ثانیه است. حداکثر %2$s ثانیه است.

en: Default Private Cache TTL
fa: کش خصوصی پیش‌فرض TTL

en: If your site contains public content that certain user roles can see but other roles cannot, you can specify a Vary Group for those user roles. For example, specifying an administrator vary group allows there to be a separate publicly-cached page tailored to administrators (with “edit” links, etc), while all other user roles see the default public page.
fa: اگر سایت شما حاوی محتوای عمومی است که برخی از نقش‌های کاربر می‌توانند ببینند اما سایر نقش‌ها نمی‌توانند، شما می‌توانید گروه Vary را برای آن دسته از کاربر‌ها مشخص کنید. به عنوان مثال، مشخص کردن یک مدیر گروه متفاوت، اجازه می دهد یک صفحه جداگانه عمومی کش شده برای مدیران (با "ویرایش" لینک‌ها و ...) داشته باشید، در حالی که همه نقش‌های دیگر به طور پیش‌فرض صفحه عمومی را مشاهده می کنند.

en: Vary Group
fa: گروه Vary

en: Cache the build-in Comment Form ESI block.
fa: کش IEI بلوک ساخته شده در فرم دیدگاه

en: Cache Comment Form
fa: کش فرم دیدگاه

en: Cache the build-in Admin Bar ESI block.
fa: کش IEI بلوک ساخته شده در صفحه مدیریت

en: Cache Admin Bar
fa: کش صفحه مدیریت

en: Enable caches public pages for logged in users and serves the Admin Bar and Comment Form via ESI blocks. These two blocks will be uncached unless enabled below.
fa: فعالسازی صفحات عمومی کش برای کاربران وارد شده، صفحه مدیریت و فرم‌های دیدگاه توسط بلوک‌های ESI، این دو بلوک در حالت عادی کش نمی شوند مگر اینکه در زیر فعال شوند.

en: ESI allows you to designate parts of your dynamic page as separate fragments that are then assembled together to make the whole page. In other words, ESI lets you “punch holes” in a page, and then fill those holes with content that may be cached privately, cached publicly with its own TTL, or not cached at all.
fa: ESI به شما اجازه می دهد بخش‌هایی از صفحه پویای خود را جداگانه تعیین کنید که بعدا تمام صفحه را جمع می کنند. به عبارت دیگر، ESI به شما اجازه می دهد که یک صفحه را "سوراخ" کنید و سپس آن سوراخ‌ها را با محتویاتی که ممکن است به طور خصوصی کش شوند، به طور عمومی با TTL اختصاصی خود کش ‌شود، یا اصلا ً کش نشود!

en: With ESI (Edge Side Includes), pages may be served from cache for logged-in users.
fa: با ESI (Edge Side Includes)، صفحات از کش کاربران وارد شده ارائه می شوند.

en: Private
fa: خصوصی

en: Public
fa: عمومی

en: Purge Settings
fa: تنظیمات پاکسازی

en: Cache PHP Resources
fa: کش منابع PHP

en: Cache Mobile
fa: کش موبایل

en: Advanced level will log more details.
fa: سطح پیشرفته جزئیات بیشتری را ثبت می کند.

en: Basic
fa: پایه‌ای

en: The maximum average server load allowed while crawling. The number of crawler threads in use will be actively reduced until average server load falls under this limit. If this cannot be achieved with a single thread, the current crawler run will be terminated.
fa: حداکثر بار سرور مجاز هنگام خزیدن مجاز است. تعداد رشته‌های خزنده فعال مورد استفاده کاهش خواهد یافت تا زمانی که بار سرور به طور متوسط زیر این حد افت کند. اگر این کار با یک رشته واحد به دست نیاید، خزیدن فعلی به پایان خواهد رسید.

en: Cache Login Page
fa: کش صفحه ورود

en: Cache requests made by WordPress REST API calls.
fa: درخواست‌های کش ساخته شده توسط تماس‌های REST API وردپرس

en: Cache REST API
fa: کش REST API

en: Privately cache commenters that have pending comments. Disabling this option will serve non-cacheable pages to commenters. (LSWS %s required)
fa: کش خصوصی نظر دهندگان که نظرات در انتظار بررسی دارند. غیرفعال کردن این گزینه صفحات غیر قابل کش شدن را برای commenters ارائه می دهد. (LSWS %s مورد نیاز است)

en: Cache Commenters
fa: کش نظر دهندکان

en: Privately cache frontend pages for logged-in users. (LSWS %s required)
fa: صفحات ظاهری خصوصی را برای کاربران وارد شده کش کنید. (LSWS %s مورد نیاز است)

en: Cache Logged-in Users
fa: کش کاربران وارد شده

en: Cache Control Settings
fa: تنظیمات کنترل کش

en: Compatibilities
fa: سازگاری

en: Purge Network Settings
fa: تنظیمات پاکسازی شبکه

en: Cache Control Network Settings
fa: تنظیمات کنترل شبکه کش

en: Excludes
fa: استثنائات

en: Purge
fa: پاکسازی

en: Cache
fa: کش

en: WooCommerce
fa: ووکامرس

en: Unexpected cache rule %2$s found in %1$s file. This rule may cause visitors to see old versions of pages due to the browser caching html pages. If you are sure that html pages are not being browser cached, this message can be dismissed. (<a %3$s>Learn More</a>)
fa: کش غیر منتظره نقش %2$s در %1$s فایل یافت شد. این نقش باعث می شود که بازدیدکنندگان صفحات قدیمی سایت را در کش HTML مرورگر نگاه کنند. اگر مطمئن هستید که صفحات HTML در حال کش مرورگر نیستند، این پیام را نادیده بگیرید. (<a %3$s>اطلاعات بیشتر</a>)

en: Current server time is %s.
fa: زمان فعلی سرور %s

en: Specify the time to purge the "%s" list.
fa: زمان را برای پاکسازی لیست "%s" مشخص کنید.

en: Both %1$s and %2$s are acceptable.
fa: هر دو %1$s و %2$s قابل قبول هستند.

en: Scheduled Purge Time
fa: زمان زمانبندی پاکسازی

en: The URLs here (one per line) will be purged automatically at the time set in the option "%s".
fa: لینک‌های اینجا (هر یک در یک خط) به طور خودکار در زمان تعیین‌شده در تنظیم "%s" پاک‌سازی خواهند شد.

en: Scheduled Purge URLs
fa: زمانبندی پاکسازی URL‌ها

en: Filters containing these strings (one per line) will not be logged.
fa: فیلترهایی که حاوی این رشته‌ها هستند (هر یک در یک خط) ثبت نمی شوند.

en: Exclude Part Filters
fa: حذف بخش فیلترها

en: Listed filters (one per line) will not be logged.
fa: فیلترهای لیست شده (هر یک در یک خط) ثبت نمی شوند.

en: Exclude Filters
fa: حذف فیلترها

en: Log Filters
fa: فیلتر گزارش‌ها

en: Shorten query strings in the debug log to improve readability.
fa: رشته‌های Query را در فایل گزارش اشکال زدایی برای بهتر شدن خواندن کاهش دهید.

en: Log request cookie values.
fa: گزارش مقدار درخواست‌های کوکی

en: Specify the maximum size of the log file. Minimum is 3MB. Maximum is 3000MB.
fa: حداکثر اندازه پرونده گزارش را مشخص کنید. حداقل 3 مگابایت است حداکثر 3000 مگابایت است.

en: LiteSpeed Cache Debug Log Viewer
fa: نمایشگر گزارش اشکال زدایی لایت اسپید کش

en: Log File Size Limit
fa: محدودیت سایز فایل گزارش

en: <p>Please add/replace the following codes into the beginning of %1$s:</p> %2$s
fa: <p>لطفا کدهای زیر را در ابتدای %1$s اضافه/جایگزین کنید:</p> %2$s

en: %s file not writable.
fa: %s فایل قابل نوشتن نیست.

en: %s file not readable.
fa: %s فایل قابل خواندن نیست.

en: Collapse Query Strings
fa: کاهش رشته‌های Query

en: Log Cookies
fa: گزارش کوکی‌ها

en: Check Advanced Cache
fa: کش پیشرفته

en: ESI Settings
fa: تنظیمات ESI

en: A TTL of 0 indicates do not cache.
fa: یک TTL از 0 نشان می دهد که کش پنهان نیست.

en: Recommended value: 28800 seconds (8 hours).
fa: مقدار توصیه شده: 28800 ثانیه (8 ساعت)

en: Widget Cache TTL:
fa: ویجت Cache TTL:

en: Enable ESI
fa: فعالسازی ESI

en: The crawler can use your Google XML Sitemap instead of its own. Enter the full URL to your sitemap here.
fa: کاوشگر می‌تواند به جای خودش از Google XML Sitemap استفاده کند. URL کامل نقشه سایت را در اینجا وارد کنید.

en: Enter this site's IP address to crawl by IP instead of domain name. This eliminates the overhead of DNS and CDN lookups. (optional)
fa: آدرس IP این سایت را برای خزیدن به جای نام دامنه وارد کنید. این DNS و جستجوی CDN را حذف می کند. (اختیاری)

en: See <a %s>Introduction for Enabling the Crawler</a> for detailed information.
fa: برای اطلاعات بیشتر به <a %s>آموزش فعال کردن خزنده</a> مراجعه کنید.

en: Please make sure the file is xml format and the %s extension is installed on the server.
fa: لطفا مطمئن شوید که فایل فرمت xml است و افزونه %s بر روی سرور نصب شده است.

en: Can not parse custom sitemap xml file: %s.
fa: نمی‌توان فایل xml سفارشی Sitemap را کش کرد: %s

en: Can not fetch Custom Sitemap: %s
fa: نمی‌توانید Sitemap سفارشی را دریافت کنید: %s

en: Invalid Site IP: %s
fa: IP سایت نامعتبر است: %s

en: Stopped: crawler disabled by the server admin
fa: متوقف شد: خزنده توسط مدیر سرور غیرفعال شده است.

en: Custom Sitemap
fa: نقشه سفارشی سایت

en: Purge pages by relative or full URL.
fa: پاکسازی صفحات بر اساس ارتباط یا URL کامل

en: The crawler feature is not enabled on the LiteSpeed server. Please consult your server admin.
fa: ویژگی خزنده در سرور LiteSpeed فعال نیست. لطفا با مدیر سرور خود مشورت کنید.

en: WARNING
fa: هشدار

en: Recommended value: %s
fa: مقدار توصیه شده: %s

en: Stopped due to load over limit
fa: به علت بار بیش از حد متوقف شد.

en: Stopped due to error when crawling urls %1$s : %2$s
fa: به دلیل خطا هنگام خزیدن در urlها %1$s: %2$s متوقف شد.

en: Stopped due to load hit the maximum.
fa: به خاطر رسیدن به حداکثر بار متوقف شد.

en: <b>Last crawled:</b> %s item(s)
fa: <b> آخرین خزیدن: </b> %s آیتم

en: The next complete sitemap crawl will start at
fa: خزیدن نقشه سایت کامل شد بعدی شروع خواهد شد در

en: Failed to write to %s.
fa: نمی‌تواند بر روی %s بنویسد.

en: Folder is not writable: %s.
fa: پوشه قابل نوشتن نیست: %s

en: Can not create folder: %1$s. Error: %2$s
fa: پوشه نمی‌تواند ایجاد شود: %1$s، خطا: %2$s

en: Folder does not exist: %s
fa: پوشه وجود ندارد: %s

en: Cannot read meta file: %s
fa: نمی‌توانم فایل متا را بخوانم: %s

en: Stopped due to reset meta position
fa: به دلیل برگرداندن موقعیت متا متوقف شد.

en: Stopped due to exceeding defined Maximum Run Time
fa: به دلیل بیشینه حداکثر زمان اجرای تعریف شده متوقف شده است.

en: Oh look, there is already another LiteSpeed crawler running!
fa: اوه، در حال حاضر یک خزنده LiteSpeed دیگر وجود دارد!

en: Notified LiteSpeed Web Server to purge the list.
fa: پاکسازی لیست به LiteSpeed Web Server اعلام شده است.

en: Crawler blacklist is saved.
fa: لیست سیاه خزنده ذخیره شد.

en: Position reset notification sent successfully
fa: اعلان موقعیت تنظیم مجدد ارسال شده با موفقیت ارسال شد.

en: Failed to send position reset notification: %s
fa: ارسال اعلان راه‌اندازی مجدد موقعیت شکست خورد: %s

en: File created successfully: %s
fa: پرونده با موفقیت ایجاد شد: %s

en: File saved successfully: %s
fa: فایل با موفقیت ذخیره شد: %s

en: Can not find any form data for blacklist
fa: هیچ اطلاعات فرم برای لیست سیاه پیدا نشد.

en: Please visit the <a %s>Information</a> page on how to test the cache.
fa: لطفا از صفحه <a %s>اطلاعات</a> در مورد چگونگی آزمایش کش بازدید کنید.

en: Allows listed IPs (one per line) to perform certain actions from their browsers.
fa: این امکان را فراهم می‌آورد که IP های فهرست‌شده (هر یک در یک خط) را برای انجام اقدامات مشخص از مرورگرهای خود انجام دهد.

en: Alphabetical, ascending
fa: بر اساس حروف الفبا، صعودی

en: Alphabetical, descending
fa: بر اساس حروف الفبا، نزولی

en: Date, ascending
fa: تاریخ، صعودی

en: Date, descending (Default)
fa: تاریخ، نزولی (پیش‌فرض)

en: Order links by
fa: چیدمان لینک توسط

en: Available Custom Post Type
fa: نوع پست سفارشی موجود

en: Exclude Custom Post Types
fa: استثنا کردن انواع پست سفارشی

en: Include Tags
fa: شامل برچسب‌ها

en: Include Categories
fa: شامل دسته‌بندی‌ها

en: Include Pages
fa: شامل صفحات

en: Include Posts
fa: شامل پست‌ها

en: Server Load Limit
fa: محدودیت بار سرور

en: Specify Number of Threads to use while crawling.
fa: تعیین تعداد رشته‌ها برای استفاده در حال خزیدن

en: Specify how long in seconds before the crawler should initiate crawling the entire sitemap again.
fa: مشخص کنید که چند ثانیه قبل از خزیدن باید کل sitemap را نوسازی کند.

en: Crawl Interval
fa: فاصله کاوش

en: Specify time in seconds for the time between each run interval. Must be greater than 60.
fa: تعیین زمان به ثانیه برای زمان بین هر بازه اجرا، باید بیش از 60 باشد.

en: Interval Between Runs
fa: فاصله بین اجراها

en: Specify time in seconds for the duration of the crawl interval.
fa: تعیین زمان به ثانیه برای مدت بازه خزیدن

en: Specify time in microseconds for the delay between requests during a crawl.
fa: تعیین زمان در میکروثانیه برای تأخیر بین درخواست‌ها در طی خزیدن

en: microseconds
fa: میکروثانیه

en: Crawler Settings
fa: تنظیمات خزنده

en: Error getting current rules from %s: %s
fa: خطا در گرفتن نقش‌های فعلی از %s: %s

en: Include advanced-cache.php
fa: شامل advanced-cache.php

en: LiteSpeed Cache Network Settings
fa: تنظیمات شبکه LiteSpeed Cache

en: Select below for "Purge by" options.
fa: تنظیم‌های زیر را برای "پاکسازی بر اساس" انتخاب کنید.

en: All Urls which returned no-cache tags will be added here, after the initial crawling.
fa: همه آدرس‌هایی که تگ‌های بدون کش را دریافت کردند، بعد از خزیدن اولیه، اینجا اضافه می شوند.

en: Then another WordPress is installed (NOT MULTISITE) at %s
fa: سپس وردپرس دیگری (NOT MULTISITE) در %s

en: Show crawler status
fa: نمایش وضعیت خزنده

en: Threads
fa: رشته‌ها

en: Current blacklist has %s item(s).
fa: لیست سیاه فعلی دارای %s آیتم است.

en: Please follow <a %s>Hooking WP-Cron Into the System Task Scheduler</a> to create the system cron task.
fa: لطفا <a %s>Hooking WP-Cron در System Task Scheduler</a> را برای ایجاد وظیفه corn دنبال کنید.

en: LiteSpeed Cache Report
fa: گزارش LateSpeed Cache

en: Reset position
fa: بازنشانی موقیعت

en: Only one crawler can run concurrently.
fa: فقط یک خزنده می‌تواند همزمان اجرا شود.

en: Run frequency is set by the Interval Between Runs setting.
fa: تکرار اجرا توسط تنظیم بازه بین اجراها تنظیم می‌شود.

en: No crawler meta file generated yet
fa: هنوز فایل متا خزنده ایجاد نشده

en: Sitemap Generation Blacklist
fa: ساخت لیست سیاه نقشه سایت

en: Watch Crawler Status
fa: مشاهده وضعیت خزنده

en: Crawler Cron
fa: خزنده Cron

en: Cron Name
fa: نام Cron

en: %d minute
fa: %d دقیقه

en: Generate Crawler File
fa: ایجاد فایل خزنده

en: Generated at %s
fa: تولید شده در %s

en: On click, this will create a crawler sitemap file in plugin directory %s.
fa: کلیک کنید، این کار یک فایل خزنده نقشه سایت را در پوشه پلاگین %s ایجاد می‌کند.

en: %d hours
fa: %d ساعت

en: %d hour
fa: %d ساعت

en: Crawler
fa: خزنده

en: If there are any questions, the team is always happy to answer any questions on the <a %s>support forum</a>.
fa: اگر هر گونه سوال وجود دارد، تیم همیشه خوشحال است که به هر گونه سوال در <a %s>انجمن پشتیبانی</a> پاسخ دهد.

en: Delay
fa: تاخیر

en: LiteSpeed Cache Crawler
fa: خزنده کش لایت اسپید

en: Run Duration
fa: مدت زمان اجرا

en: Run Frequency
fa: تکرار اجرا

en: If both the cron and manual run start at a similar time, the first one to start will run.
fa: اگر هر دو اجرای cron و اجرای دستی در یک زمان مشابه شروع می شوند، اولی برای شروع اجرا می شود.

en: Manually run
fa: اجرای دستی

en: %d minutes
fa: %d دقیقه

en: Crawler File
fa: فایل خزنده

en: Purge Pages
fa: پاکسازی صفحه‌ها

en: This will Purge Pages only
fa: این تنها صفحه‌ها را پاکسازی می کند.

en: Pages
fa: صفحات

en: All pages with Recent Posts Widget
fa: همه صفحات با آخرین ویجت‌ها

en: Bad Purge By selected value.
fa: پاکسازی بد با مقدار انتخاب شده

en: Invalid Rewrite List.
fa: لیست بازنویسی نامعتبر

en: Empty or invalid rule.
fa: نقش خالی یا نامعتبر

en: Rule: %1$s, list: %2$s
fa: نقش: %1$s، لیست: %2$s

en: The %1$s file not writable for %2$s
fa: فایل %1$s برای %2$s قابل خواندن نیست.

en: %s file did not find a place to insert define.
fa: فایل %s مکانی را برای قرار دادن تعریف پیدا نکرد.

en: Notified LiteSpeed Web Server to purge pages.
fa: پاکسازی صفحات به LiteSpeed Web Server اعلام شد.

en: Purged the tags!
fa: برچسب‌ها پاکسازی شده‌اند!

en: For example, if the homepage for the site is located at %1$s, the shop page may be located at %2$s.
fa: به عنوان مثال: اگر صفحه اصلی سایت در %1$s است، صفحه فروشگاه ممکن است در %2$s باشد.

en: Please add the following to the wp-config.php file: %s
fa: لطفا کد زیر را در فایل wp-config.php وارد کنید: %s

en: LiteSpeed Cache was unable to write to the wp-config.php file.
fa: LateSpeed Cache قادر به نوشتن در فایل wp-config.php نبود.

en: The currently installed version is PHP %s, which is out-dated and insecure.
fa: نسخه نصب شده در حال حاضر PHP %s است، که خارج از تاریخ و ناامن است.

en: The LiteSpeed Cache Plugin requires at least PHP %s.
fa: پلاگین Cache LiteSpeed نیاز به حداقل PHP %s

en: The installed PHP version is too old for the LiteSpeed Cache Plugin.
fa: نسخه PHP نصب شده برای LiteSpeed Cache Plugin بسیار قدیمی است.

en: Please upgrade or go to <a href="%s">active plugins</a> and deactivate the LiteSpeed Cache plugin to hide this message.
fa: لطفا ارتقا دهید یا به <a href="%s">پلاگین‌های فعال</a> بروید و پلاگین Cache LiteSpeed را غیرفعال کنید تا این پیام را پنهان کنید.

en: The LiteSpeed Cache Plugin requires at least WordPress %s.
fa: پلاگین Cache LiteSpeed نیاز به حداقل وردپرس %s دارد.

en: Site IP
fa: IP سایت

en: Email Address
fa: آدرس ایمیل

en: Email
fa: ایمیل

en: Install Now
fa: الآن نصب کن

en: Purged the url!
fa: url پاکسازی شده!

en: Purged the blog!
fa: وبلاگ پاکسازی شده!

en: Purged All!
fa: تمام شده!

en: Notified LiteSpeed Web Server to purge error pages.
fa: پاکسازی صفحات خطا به LiteSpeed Web Server اعلام شد.

en: If using OpenLiteSpeed, the server must be restarted once for the changes to take effect.
fa: در صورت استفاده از OpenLiteSpeed، سرور باید یک بار ری‌استارت شود تا تغییرات اجرا شود.

en: If not, please verify the setting in the <a href="%1$s">Advanced tab</a>.
fa: اگر نه، لطفا تنظیمات را در <a href="%1$s">زبانه پیشرفته</a> تأیید کنید.

en: If the login cookie was recently changed in the settings, please log out and back in.
fa: اگر کوکی ورود به سیستم اخیرا در تنظیمات تغییر کرده باشد، لطفا بیرون بیایید و دوباره وارد شوید.

en: However, there is no way of knowing all the possible customizations that were implemented.
fa: با این وجود، هیچ راهی برای دانستن تمام تنظیمات ممکن که اجرا شد وجود ندارد.

en: The LiteSpeed Cache plugin is used to cache pages - a simple way to improve the performance of the site.
fa: افزونه LateSpeed Cache برای کش صفحات استفاده می شود - یک راه ساده برای بهبود عملکرد سایت

en: Default 500 Page TTL
fa: صفحه 500 پیش‌فرض TTL

en: Default 403 Page TTL
fa: صفحه 403 پیش‌فرض TTL

en: The network admin setting can be overridden here.
fa: تنظیمات مدیر شبکه را می‌توان در اینجا لغو کرد.

en: If this is set to a number less than 30, 500 pages will not be cached.
fa: اگر این مقدار به کمتر از 30 تنظیم شده باشد، صفحات 500 کش نخواهند شد.

en: Specify how long, in seconds, 500 pages are cached.
fa: مشخص کنید چه مدت، به ثانیه، صفحات 500 کش می شوند.

en: If this is set to a number less than 30, 403 pages will not be cached.
fa: اگر این مقدار به کمتر از 30 تنظیم شده باشد، صفحات 403 کش نخواهند شد.

en: Specify how long, in seconds, 403 pages are cached.
fa: مشخص کنید چه مدت، به ثانیه، صفحات 403 کش می شوند.

en: Please consult the host/server admin before making any changes.
fa: قبل از هر گونه تغییرات، لطفا قبل از انجام هر گونه تغییرات با مدیر میزبان/سرور مشورت کنید.

en: It is <b>STRONGLY</b> recommend that the compatibility with other plugins on a single/few sites is tested first.
fa: <b>به شدت</b> توصیه می کند که سازگاری با سایر پلاگین‌ها در سایت‌های تک/چندگانه در ابتدا مورد آزمایش قرار گیرد.

en: Purge pages by post ID.
fa: پاکسازی صفحات بر اساس شناسه پست

en: Purge the litespeed cache entries created by this plugin
fa: پاک کردن ورودی‌های کش پنهان litespeed ایجاد شده توسط این افزونه

en: This will Purge Front Page only
fa: این تنها صفحه اول را پاکسازی می‌کند.

en: Purge pages by tag name - e.g. %2$s should be used for the URL %1$s.
fa: پاکسازی بر اساس نام برچسب - به عنوان مثال: %2$s باید از URL استفاده کنید %1$s

en: e.g. Use %s or %s.
fa: به عنوان مثال: استفاده از %s یا %s

en: Purge pages by category name - e.g. %2$s should be used for the URL %1$s.
fa: پاکسازی بر اساس نام دسته - به عنوان مثال: %2$s باید از URL استفاده کنید %1$s

en: If only the WordPress site should be purged, use purge all.
fa: اگر فقط سایت وردپرس باید پاک شود، از پاکسازی همه استفاده کنید.

en: A LiteSpeed server (OLS, LSWS, WebADC) and its LSCache module must be installed and enabled.
fa: یک سرور LiteSpeed (OLS، LSWS، WebADC) و ماژول LSCache باید نصب و فعال شود.

en: Notified LiteSpeed Web Server to purge everything.
fa: پاکسازی همه چیز به LiteSpeed Web Server اعلام شده است.

en: 'Use primary site settings' set by Network Administrator.
fa: 'از تنظیمات سایت اولیه' تنظیم شده توسط مدیر شبکه استفاده کنید.

en: Use Primary Site Configuration
fa: استفاده از پیکربندی سایت اول

en: This will disable the settings page on all subsites.
fa: این صفحه تنظیمات را در تمام زیر شاخه‌ها غیرفعال می کند.

en: Check this option to use the primary site's configuration for all subsites.
fa: این گزینه را انتخاب کنید تا از پیکربندی سایت اول برای تمام زیرمجموعه‌ها استفاده شود.

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: The following options are selected, but are not editable in this settings page.
fa: گزینه‌های زیر انتخاب می شوند، اما در این صفحه تنظیمات قابل ویرایش نیستند.

en: The network admin selected use primary site configs for all subsites.
fa: مدیر شبکه از تنظیمات سایت اصلی برای تمام زیرمجموعه‌ها استفاده می کند.

en: Purge the cache entries created by this plugin
fa: پاک کردن ورودی‌های کش ساخته شده توسط این افزونه

en: This action should only be used if things are cached incorrectly.
fa: این عمل فقط باید مورد استفاده قرار گیرد اگر موارد نادرست کش شوند.

en: Clears all cache entries related to this site, <i>including other web applications</i>.
fa: تمام ورودی‌های کش شده مربوط به این سایت، <i>شامل سایر برنامه‌های وب</i> پاک می شود.

en: This may cause heavy load on the server.
fa: این ممکن است بار سنگینی بر روی سرور ایجاد کند.

en: This will clear EVERYTHING inside the cache.
fa: این همه چیز را در داخل کش پنهان پاک می کند.

en: Failed to purge by url, invalid input: %s.
fa: پاکسازی بر اساس URL انجام نشد، ورودی نامعتبر: %s

en: LiteSpeed Cache Purge All
fa: پاکسازی همه LiteSpeed Cache

en: If you would rather not move at litespeed, you can deactivate this plugin.
fa: اگر شما مایل به استفاده از litespeed نیستید، می‌توانید این افزونه را غیرفعال کنید.

en: Create a post, make sure the front page is accurate.
fa: یک پست ایجاد کنید، مطمئن شوید صفحه اول درست است.

en: Visit the site while logged out.
fa: سایت را در حالت خارج شده مشاهده کنید.

en: Examples of test cases include:
fa: نمونه‌هایی از موارد آزمون عبارتند از:

en: For that reason, please test the site to make sure everything still functions properly.
fa: به همین دلیل، لطفا سایت را تست کنید تا مطمئن شوید که همه چیز به درستی عمل می کند.

en: This message indicates that the plugin was installed by the server admin.
fa: این پیام نشان می دهد که افزونه توسط مدیر سرور نصب شده است.

en: LiteSpeed Cache plugin is installed!
fa: افزونه LateSpeed Cache نصب شده است!

en: Debug Log
fa: گزارش اشکال زدایی

en: Admin IP only
fa: فقط IP مدیریت

en: The Admin IP option will only output log messages on requests from admin IPs.
fa: گزینه IP Admin فقط پیام‌های ورودی را بر روی درخواست‌های IP‌های مدیریت ارسال می کند.

en: This should be set to off once everything is working to prevent filling the disk.
fa: این باید زمانی تنظیم شود که همه چیز برای جلوگیری از پر کردن دیسک کار می‌کند.

en: Default 404 Page TTL
fa: صفحه 404 پیش‌فرض TTL

en: If this is set to a number less than 30, 404 pages will not be cached.
fa: اگر این مقدار به کمتر از 30 تنظیم شده باشد، صفحات 404 کش نخواهند شد.

en: Specify how long, in seconds, 404 pages are cached.
fa: مشخص کنید چه مدت، به ثانیه، صفحات 404 کش می شوند.

en: The environment report contains detailed information about the WordPress configuration.
fa: گزارش محیطی حاوی اطلاعات دقیق درباره پیکربندی وردپرس است.

en: When this option is checked and this file is detected as belonging to another plugin, LiteSpeed's caching functionality will not work.
fa: هنگامی که این گزینه علامت زده شود و این فایل به عنوان متعلق به یک افزونه دیگر شناسایی شود، قابلیت کش سازی LiteSpeed کار نخواهد کرد.

en: The advanced-cache.php file is used by many caching plugins to signal that a cache is active.
fa: فایل advanced-cache.php توسط بسیاری از پلاگین‌های کش سازی استفاده می شود برای یک سیگنال که کش فعال است.

en: This plugin communicates with LiteSpeed Web Server to let it know which pages are cacheable and when to purge them.
fa: این پلاگین با LiteSpeed Web Server ارتباط برقرار می کند تا آن را بشناسد که کدام صفحات قابل کش هست و چه زمانی آنها را پاکسازی کند.

en: LiteSpeed Cache is a page cache built into LiteSpeed Web Server.
fa: LateSpeed Cache کش یک صفحه است که برای وب سرور LiteSpeed ساخته شده است.

en: Note
fa: نکته

en: The server will determine if the user is logged in based on the existance of this cookie.
fa: سرور تعیین می کند که آیا کاربر بر اساس وجود این کوکی وارد سیستم شده است یا خیر

en: List in WordPress database is: %s
fa: فهرست موجود در پایگاه داده وردپرس: %s

en: After verifying that the cache works in general, please test the cart.
fa: پس از تایید اینکه کش به طور عمومی کار می کند، لطفا سبد خرید را بررسی کنید.

en: When enabled, the cache will automatically purge when any plugins, themes, or WordPress core is upgraded.
fa: هنگامی که فعال شود، زمانی که هر پلاگین، قالب یا هسته وردپرس ارتقا داده می شود، کش به طور خودکار پاک می شود.

en: Purge All On Upgrade
fa: پاکسازی همه هنگام ارتقا

en: File editing is disabled in configuration.
fa: ویرایش فایل در پیکربندی غیرفعال شده است.

en: Use Front Page TTL for the Shop Page
fa: استفاده از TTL صفحه اول برای صفحه فروشگاه

en: Product Update Interval
fa: بازه بروزرسانی محصول

en: Checking this option will force the shop page to use the front page TTL setting.
fa: انتخاب این گزینه باعث می شود که صفحه فروشگاه از تنظیمات TTL صفحه اول استفاده کند.

en: Determines how changes in product quantity and product stock status affect product pages and their associated category pages.
fa: تعیین اینکه چگونه تغییرات در مقدار محصول و وضعیت موجودی محصول، بر صفحات محصول و صفحات دسته مربوطه تاثیر می گذارد.

en: Always purge both product and categories on changes to the quantity or stock status.
fa: همیشه هر دو محصول و دسته‌ها را بر اساس تغییرات مقدار یا وضعیت موجودی پاکسازی کنید.

en: Do not purge categories on changes to the quantity or stock status.
fa: دسته‌بندی‌ها را با تغییرات مقدار یا وضعیت موجودی پاکسازی نکنید.

en: Purge product only when the stock status changes.
fa: پاک کردن محصول فقط زمانی که وضعیت موجودی تغییر می کند.

en: Purge product and categories only when the stock status changes.
fa: پاک کردن محصول و دسته‌ها فقط زمانی که وضعیت موجودی تغییر می کند.

en: Purge categories only when stock status changes.
fa: پاکسازی دسته‌ها فقط هنگامی که وضعیت موجودی انبار تغییر کرد.

en: Purge product on changes to the quantity or stock status.
fa: پاکسازی محصول هنگامی که تعداد یا وضعیت موجودی انبار تغییر کرد.

en: Please re-enter the mobile view setting.
fa: لطفا تنظیمات نمایش تلفن همراه را دوباره وارد کنید.

en: Htaccess did not match configuration option.
fa: تنظیم پیکربندی Htaccess مطابقت نکرد.

en: If this is set to a number less than 30, feeds will not be cached.
fa: اگر این مقدار به کمتر از 30 تنظیم شده باشد، فید‌ها کش نخواهند شد.

en: Specify how long, in seconds, feeds are cached.
fa: مشخص کنید چه مدت، به ثانیه، خوراک‌ها کش می شوند.

en: Default Feed TTL
fa: خوراک پیش‌فرض TTL

en: Specify how long, in seconds, the front page is cached. Minimum is 30 seconds.
fa: مشخص کنید چه مدت، به ثانیه، صفحه اول کش می شود. حداقل 30 ثانیه است.

en: Specify how long, in seconds, public pages are cached. Minimum is 30 seconds.
fa: مشخص کنید چه مدت، به ثانیه، صفحات عمومی کش می شوند. حداقل 30 ثانیه است.

en: It is recommended that LiteSpeed Cache be purged after updating a plugin.
fa: توصیه می شود که LateSpeed Cache پس از بروزرسانی یک افزونه پاک شود.

en: Could not find %s.
fa: %s نمی‌توان یافت.

en: Failed to get %s file contents.
fa: محتوا از فایل %s دریافت نشد.

en: Caching these pages may improve server performance by avoiding unnecessary PHP calls.
fa: کش کردن این صفحات ممکن است عملکرد سرور را با اجتناب از فراخوانی غیر ضروری PHP بهبود بخشد.

en: Some themes and plugins add resources via a PHP request.
fa: برخی از قالب‌ها و پلاگین‌ها از طریق یک درخواست PHP اضافه می شوند.

en: Caching this resource may improve server performance by avoiding unnecessary PHP calls.
fa: استفاده از این کش ممکن است عملکرد سرور را با اجتناب از فراخوانی غیر ضروری PHP بهبود بخشد.

en: favicon.ico is requested on most pages.
fa: favicon.ico در اکثر صفحات درخواست شده است.

en: Cache favicon.ico
fa: کش favicon.ico

en: Disabling this option may negatively affect performance.
fa: غیرفعال کردن این گزینه ممکن است باعث عملکرد منفی شود.

en: File Saved.
fa: فایل ذخیره شد.

en: Please remove both and set the login cookie in LiteSpeed Cache advanced settings.
fa: لطفا هر دو را حذف کنید و کوکی ورود به سیستم را در تنظیمات پیشرفته LateSpeed Cache تنظیم کنید.

en: Login cookies do not match.
fa: کوکی‌های ورودی مطابقت ندارد.

en: This site is a subdirectory install.
fa: این سایت یک زیرپوشه است.

en: %s file not valid. Please verify contents.
fa: %s فایل معتبر نیست. لطفا محتویات را بررسی کنید.

en: Tried to parse for existing login cookie.
fa: تلاش برای کش کردن کوکی ورودی موجود را انجام داد.

en: Invalid login cookie. Invalid characters found: %s
fa: کوکی ورود به سیستم نامعتبر است. کاراکترهای نامعتبر یافت شده: %s

en: WARNING: The .htaccess login cookie and Database login cookie do not match.
fa: هشدار: کوکی ورودی .htaccess و کوکی ورود به سیستم پایگاه داده مطابقت ندارد.

en: Error: invalid login cookie. Please check the %s file
fa: خطا: کوکی ورودی نامعتبر است. لطفا فایل %s را بررسی کنید.

en: The cache needs to distinguish who is logged into which WordPress site in order to cache correctly.
fa: کش نیاز به تشخیص اینکه چه کسی وارد سایت WordPress شده است تا به درستی کش شود.

en: There is a WordPress installed for %s.
fa: یک وردپرس برای %s نصب شده است.

en: Example use case:
fa: مثال مورد استفاده:

en: The cookie set here will be used for this WordPress installation.
fa: کوکی تنظیم شده در اینجا برای این نصب وردپرس استفاده خواهد شد.

en: If every web application uses the same cookie, the server may confuse whether a user is logged in or not.
fa: اگر هر برنامه وب از همان کوکی استفاده می کند، سرور ممکن است اشتباه کند که آیا کاربر وارد شده یا خیر

en: This setting is useful for those that have multiple web applications for the same domain.
fa: این تنظیم برای کسانی که برنامه‌های وب چندگانه برای یک دامنه مشابه دارند مفید است.

en: The default login cookie is %s.
fa: کوکی ورود به سیستم پیش‌فرض %s هست.

en: MUST BE UNIQUE FROM OTHER WEB APPLICATIONS.
fa: باید از سایر برنامه‌های وب منحصر به فرد باشد.

en: These settings are meant for ADVANCED USERS ONLY.
fa: این تنظیمات فقط برای کاربران پیشرفته است.

en: Purge By...
fa: پاکسازی بر اساس...

en: Purge List
fa: لیست پاکسازی

en: Login Cookie
fa: کوکی ورود به سیستم

en: Current %s Contents
fa: محتویات فعلی %s

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: No spaces and case sensitive.
fa: بدون فضا و حروف حساس

en: Tag
fa: برچسب

en: Post ID
fa: شناسه پست

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: General Network Configuration
fa: پیکربندی شبکه عمومی

en: Network Do Not Cache Rules
fa: شبکه نقش‌ها را کش نمی‌کند

en: More information about the available commands can be found here.
fa: اطلاعات بیشتر در مورد فرمان‌های موجود در اینجا می‌توانید پیدا کنید.

en: Category
fa: دسته‌بندی

en: SYNTAX: alphanumeric and "_".
fa: SYNTAX: الفبای عددی و "_"

en: NOTICE: Database login cookie did not match your login cookie.
fa: توجه: کوکی نام کاربری پایگاه داده با cookie login شما مطابقت ندارد.

en: Tried to purge list with empty list.
fa: سعی کردید لیست را با لیست خالی، خالی کنید!

en: Something went wrong with the form! Please try again.
fa: چیزی با فرم در اشتباه بود! لطفا دوباره تلاش کنید.

en: Purge url %s
fa: پاکسازی url %s

en: Failed to purge by category, invalid category slug.
fa: پاکسازی بر اساس دسته‌بندی انجام نشد، دسته‌بندی نامعتبر است.

en: Failed to purge by category, does not exist: %s
fa: پاکسازی بر اساس دسته‌بندی انجام نشد، وجود ندارد: %s

en: Purge category %s
fa: پاکسازی دسته %s

en: Failed to purge by Post ID, given ID is not numeric: %s
fa: پاکسازی بر اساس شناسه پست انجام نشد، ID داده شده عددی نیست: %s

en: Failed to purge by Post ID, given ID does not exist or is not published: %s
fa: پاکسازی بر اساس شناسه پست انجام نشد، شناسه داده وجود ندارد یا منتشر نشده است: %s

en: Purge Post ID %s
fa: پاکسازی شناسه پست %s

en: Failed to purge by tag, invalid tag slug.
fa: پاکسازی بر اساس برچسب انجام نشد، نامک برچسب نامعتبر است..

en: Failed to purge by tag, does not exist: %s
fa: پاکسازی بر اساس برچسب انجام نشد، وجود ندارد: %s

en: Purge tag %s
fa: پاکسازی برچسب %s

en: Failed to purge by url, contained "<".
fa: پاکسازی بر اساس URL انجام نشد، حاوی "<" بود.

en: When disabling the cache, all cached entries for this blog will be purged.
fa: هنگام غیرفعال کردن کش، تمام ورودی‌های کش شده برای این وبلاگ پاک می شود.

en: NOTICE
fa: نکته

en: This setting will edit the .htaccess file.
fa: این تنظیمات فایل .htaccess را ویرایش خواهد کرد.

en: DO NOT EDIT ANYTHING WITHIN %s
fa: هیچ چیزی را با %s ویرایش نکنید.

en: Any changes made to the .htaccess file may break the site.
fa: هر تغییری که در فایل .htaccess ایجاد شده ممکن است سایت را خراب کند.

en: LiteSpeed Cache Edit .htaccess
fa: LateSpeed Cache ویرایش .htaccess

en: Failed to overwrite %s.
fa: بازنویسی %s نتوانست انجام شود.

en: Failed to back up file, aborted changes.
fa: فایل پشتیبان تهیه نشد، تغییرات شکست خورد.

en: %s file not readable or not writable.
fa: %s فایل قابل خواندن و یا قابل نوشتن نیست.

en: Save
fa: ذخیره

en: Do Not Cache Cookies
fa: کوکی‌ها را کش نکنید

en: Do Not Cache User Agents
fa: User Agents را کش نکنید

en: This is to ensure compatibility prior to enabling the cache for all sites.
fa: این برای اطمینان از سازگاری قبل از فعال کردن کش برای همه سایت‌هاست.

en: Network Enable Cache
fa: فعالسازی کش شبکه

en: Responsive themes can handle this part automatically.
fa: قالب‌های واکنشگرا می‌توانند این بخش را به صورت خودکار اداره کنند.

en: Separate Mobile Views should be enabled if any of the network enabled themes require a different view for mobile devices.
fa: نمایش‌های جداگانه تلفن همراه باید فعال شود، اگر هر یک از قالب‌های فعال شده در شبکه نیاز به نمایش متفاوت برای دستگاه‌های تلفن همراه است.

en: These configuration are only available network wide.
fa: این پیکربندی تنها در دسترس شبکه گسترده است.

en: NOTICE:
fa: اعلان:

en: Other checkboxes will be ignored.
fa: کادرهای دیگر نادیده گرفته خواهند شد.

en: Select "All" if there are dynamic widgets linked to posts on pages other than the front or home pages.
fa: اگر ویجت پویا متصل به پست‌ها در صفحات دیگر غیر از صفحات اول یا خانه وجود دارد، "همه" را انتخاب کنید.

en: SYNTAX: Separate each user agent with a bar, %s.
fa: SYNTAX: هر user agent را با یک %s مجزا کنید.

en: Spaces should have a backslash in front of them, %s.
fa: فاصله‌ها باید در جلو خود یک %s داشته باشند.

en: List of Mobile User Agents
fa: لیست نمایندگان تلفن همراه

en: The default list WordPress uses is %s
fa: لیست پیش‌فرض وردپرس هست: %s

en: Any spaces should be escaped with a backslash before the space, %s.
fa: هر فاصله‌ای باید با یک %s قبل از فاصله پوشیده شود.

en: SYNTAX: Each entry should be separated with a bar, %s.
fa: SYNTAX: هر ورودی باید با یک %s جدا شود.

en: Failed to put contents into %s
fa: محتوا به %s ارسال نشد.

en: File %s is not writable.
fa: پرونده %s قابل نوشتن نیست.

en: Edit .htaccess
fa: ویرایش .htaccess

en: Manage
fa: مدیریت

en: Default Front Page TTL
fa: صفحه اول پیش‌فرض TTL

en: Notified LiteSpeed Web Server to purge the front page.
fa: پاکسازی صفحه اول به LiteSpeed Web Server اعلام شد.

en: Purge Front Page
fa: پاکسازی صفحه اصلی

en: After purging the cache, the view count should be updating.
fa: پس از پاک کردن کش، تعداد دفعات مشاهده باید بروز شود.

en: The ajax code can be found at
fa: کد آجاکس را می‌توانید پیدا کنید در

en: Example:
fa: مثال:

en: Update the ajax request to output the results to that div.
fa: بروزرسانی درخواست ajax برای خروجی نتایج به div

en: e.g. Replace <br> <pre>%1$s</pre> with<br> <pre>%2$s</pre>
fa: به عنوان مثال: جایگزینی <br> <pre>%1$s</pre> با<br> <pre>%2$s</pre>

en: Replace the following calls in the active theme's template files with a div or span with a unique ID.
fa: تماس‌های زیر را در فایل‌های قالب فعال با یک div یا span با یک شناسه منحصر بفرد جایگزین کنید.

en: To make LiteSpeed Cache compatible with WP-PostViews:
fa: برای ساخت LateSpeed Cache سازگار با WP-PostViews:

en: All tags are cached by default.
fa: همه برچسب‌ها به صورت پیش‌فرض کش می شوند.

en: All categories are cached by default.
fa: همه دسته‌ها به صورت پیش‌فرض کش می شوند.

en: To do an exact match, add %s to the end of the URL.
fa: برای انجام یک تطبیق دقیق، %s را به انتهای URL اضافه کنید.

en: The URLs will be compared to the REQUEST_URI server variable.
fa: URL‌ها با متغیر REQUEST_URI مقایسه خواهند شد.

en: Select only the archive types that are currently used, the others can be left unchecked.
fa: فقط انواع بایگانی را که در حال حاضر استفاده می شوند را انتخاب کنید، دیگران را می‌توان بدون بررسی کنار گذاشت.

en: Notes
fa: یادداشت

en: Use Network Admin Setting
fa: استفاده از تنظیمات مدیریت شبکه

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Enable
fa: فعال

en: Enabling LiteSpeed Cache for WordPress here enables the cache for the network.
fa: فعال کردن کش LiteSpeed برای وردپرس در اینجا cache برای شبکه را فعال می کند.

en: Disabled
fa: غیرفعال شده

en: Enabled
fa: فعال شده

en: Removed tag "%s" from list, ID does not exist.
fa: برچسب "%s" از لیست حذف شده است، شناسه وجود ندارد.

en: Removed category "%s" from list, ID does not exist.
fa: دسته "%s" از لیست حذف شده، شناسه وجود ندارد.

en: Compatibility with WP-PostViews
fa: سازگاری با WP-PostViews

en: Do Not Cache Roles
fa: نقش‌ها را کش نکنید

note: Plugin Name of the plugin
en: LiteSpeed Cache
fa: کش LiteSpeed

en: The installed WordPress version is too old for the LiteSpeed Cache Plugin.
fa: نسخه وردپرس نصب شده برای پلاگین Cache LiteSpeed بسیار قدیمی است.

en: Outputs to WordPress debug log.
fa: خروجی‌ها به گزارش خطای وردپرس

en: Debug Level
fa: سطح اشکال زدایی

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Developer Testing
fa: تست توسعه دهنده

en: Term archive (include category, tag, and tax)
fa: آرشیو دوره (شامل دسته، برچسب و مالیات)

en: Daily archive
fa: آرشیو روزانه

en: Monthly archive
fa: آرشیو ماهانه

en: Yearly archive
fa: آرشیو سالانه

en: Post type archive
fa: آرشیو نوع پست

en: Author archive
fa: بایگانی نویسنده

en: Home page
fa: صفحه نخست

en: Front page
fa: صفحه اصلی

en: All pages
fa: تمام صفحات

en: Select which pages will be automatically purged when posts are published/updated.
fa: وقتی صفحات منتشر شده/ بروز می شوند، انتخاب کنید کدام صفحات به صورت خودکار پاک شوند.

en: Auto Purge Rules For Publish/Update
fa: قوانین پاکسازی خودکار برای انتشار یا بروزرسانی

en: Default Public Cache TTL
fa: کش عمومی پیش‌فرض TTL

en: seconds
fa: ثانیه

en: Admin IPs
fa: IP‌های مدیریت

en: Enable LiteSpeed Cache
fa: فعال سازی Cache LiteSpeed

en: General
fa: عمومی

en: LiteSpeed Cache Settings
fa: تنظیمات کش LiteSpeed

en: Notified LiteSpeed Web Server to purge all LSCache entries.
fa: پاکسازی تمام ورودی‌های LSCache به LiteSpeed Web Server اعلام شد.

en: Purge All
fa: پاکسازی

en: LiteSpeed Cache Management
fa: مدیریت LiteSpeed Cache

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Invalid data in Test IPs.
fa: داده‌های نامعتبر در IP‌های تست

en: Invalid data in Admin IPs.
fa: داده‌های نامعتبر در IP‌های مدیریت

en: Support Forum
fa: انجمن پشتیبانی

en: For more information:
fa: برای اطلاعات بیشتر:

en: Overview
fa: بررسی اجمالی
